какво стана с трудния прием в ДГ

  • 2 550
  • 71
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 704
интересно ми е...няма места,много проблеми,затруднения...
В края на краищата децата ви приети ли са в ДГ и как стана това, ако е било "невъзможно"?

# 1
  • Мнения: 8 505
Записах я на едно от последните места преди резервите,при това към края на януари.Впоследствие разбрах,че ще открият още една група.Според мен проблемът се преекспонира.

# 2
  • Мнения: 46 489
Към 19 януари подадохме молба в едната от двете детски градини до нас, потвърдиха ни веднага, не сме имали никакви проблеми.
На друго място е сме пробвали, тази избрахме.

# 3
  • Мнения: 1 180
Ами, там, където исках - не стана, нямам тоооолкова дебела връзка /защото освен пари, трябвало и някой от депутат нагоре да ти удари едно рамо/. Обещаха ми от второто място, че ще бъде приет септември /пак с връзки стана/. Та така.....

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 704
трябвало и някой от депутат нагоре да ти удари едно рамо...
...за ДГ...
 Joy ох, не е смешно,ама... Joy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 787

В края на краищата децата ви приети ли са в ДГ и как стана това, ако е било "невъзможно"?


Тази тема трябваше да я пуснеш към края на май - тогава излизат списъците на приетите деца.  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 345
Там където исках и бях питала ми казаха преди,че трябвало многоо отдавна дори преди да се роди да подам молба, а сега след новия закон отидох януари края и ми казаха,че юни месец ни взимат имало 17 свободни места

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ааа, Киса, май месец нищо не е окончателно, и септември не е  Wink

иначе поводът да я пусна точно сега е,че днес успокоявах една бъдеща родилка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 406
моята молба е от Октомври 2006 и ме увериха, че на 1 юни ще го приемат чедото. спокойна съм, нямаме друга градина наблизо

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 787
ааа, Киса, май месец нищо не е окончателно, и септември не е  Wink


Какво точно имаш предвид?  newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 704
някои чакат септември отново да се преподредят децата.
понякога и до Нова година могат да приемат още бройки, че и след това

# 11
  • Мнения: 370
И аз останах с впечатление, че в нашия квартал миналата година приеха всички желаещи деца, въпреки голямата паника. Все пак откриха още една група ясла.
Надявам се, през тази година да не е проблем, защото аз съм подала молба за есента.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Последно, за ясла говорим или градина?  Rolling Eyes

В списъците на приетите за градина винаги има по около 10-ина деца резерви за една група.

Често се случва приетото дете да се премести другаде да живее, да смени града, да го спрат поради по-продължителни заболявания - тогава е нормално да се освободят места.

# 13
  • Мнения: 1 866
И аз тръпна в очакване до края на май. Чух, че във Варна в някои детски градини искали да отварят нови групи...

# 14
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Има ли изобщо прием през юни? В яслите където подадохме молба ни казаха че е невъзможно да го вземат през пролетта.  От постингите ви оставам с впечатление че все пак има прием през юни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт