За почистване на главичката

  • 1 215
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Майчета дайте ми съвет с какво да почистя коричките по главичката.За сега я мием с шампоан но не не се измива добре.Благодаря ви предварителноБебка е на 2м.и 20 дена

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142107.msg2705670;topicseen#msg2705670
има и други темички по тоя въпрос Peace

# 2
# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
пяна за глава на Мустела Peace

# 4
  • Мнения: 132
Ние също имахме много корички мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мазах няколко пъти със зехтин и като омекнат разресвам с гребенче.После забелязах,че след баня когато са омекнали от водата падат по-лесно и така ги свалихме за 2-3 пъти.

# 6
  • Мнения: 689
Ние също имахме много корички мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.
Peace

# 7
  • Мнения: 178
Мажеш я сутрин с олиото за къпане. Слагах и памучна шапчица и така стоеше цял ден. Вечер като се къпехме я сресвах с гребенчето и всичко падаше...

# 8
  • Мнения: 1 264
Мажех с бебешко олио на Нивеа

# 9
  • Мнения: 1 564
мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.
Само веднъж се появиха на малкия и точно по този начин ги махнах. Grinning

# 10
  • Мнения: 2 005
И аз по същия начин:мажех с бебешко олио и сресвах с гребенче през деня newsm78Вечер като го къпехме всичко изчезваше Peace

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Това е кремчето! За две нощи се оправи главичката и няма помен от корички. То е специално за крусти по скалпа и лицето.

# 12
  • Мнения: 1 881
Зехтин и гребенче /при нас стана на за два дни/, както са ти казали майките. Според мен няма нужда чак от специален крем за целта.

# 13
  • Мнения: 9 050
Бебешко олио или зехтин няколко часа преди баня. Непосредствено преди къпане разресваш и после измиваш със шампоан. На нас ни бях необходими само 2 такива процедури и всичко изчезна. Не са се появявали повече.

# 14
  • Мнения: 887

Това е кремчето! За две нощи се оправи главичката и няма помен от корички. То е специално за крусти по скалпа и лицето.
Освен кремчето,аз използвах пяна на Мустела.Ефикасна е.Зехтинът също помага,но по-трудно се мие.

Общи условия

Активация на акаунт