Екскурзия - Солун-Метеора

  • 11 011
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Прочетох интересна оферта  - от 08.04 за 3 дни.- 118 лв. с 2М-КО.Има и с Бохемия, но по-малко неща се посещават - за 98 лв.
Вече сме 2 майки, които сме планирали да се поразсеем.Има ли други желаещи и ако имате по-добри предложения ще ги обсъдим.Моля само не тълкувайте тази тема като някаква реклама.Целта е да станем една женска групичка и да си изкараме щуро .

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Искам и ааааааз, ама от 7 март съм на лекции... Sad

# 2
  • Мнения: 3 153
Цитат на: mama kenga
Прочетох интересна оферта  - от 08.04 за 3 дни.- 118 лв. с 2М-КО.Има и с Бохемия, но по-малко неща се посещават - за 98 лв.
Вече сме 2 майки, които сме планирали да се поразсеем.Има ли други желаещи и ако имате по-добри предложения ще ги обсъдим.Моля само не тълкувайте тази тема като някаква реклама.Целта е да станем една женска групичка и да си изкараме щуро .

Много добре звучи:) Ще се консултирам с мъжо и гледачка!

# 3
  • Мнения: 201
Идете, няма да съжалявате.

Била съм на Метеора, има какво да се види!

А и като сте силна групичка, ще е върхът!

Солун също много ми харесва и всеки път го посещавам с удоволствие. Последно бях там, когато бебка ми беше още в коремчето.

# 4
  • Мнения: 3 146
Четох сега сайтовете и на 2-те фирми - вижте ги и вие, но засега сме избрали с 2М - Ко. - прес април би трябвало да е по-топло и приятно.

# 5
  • Мнения: 5 877
Може! Трябва да си погледна разписанието.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мама Кенда, включено ли е спане и някаква храна?

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: mama kenga
Четох сега сайтовете и на 2-те фирми - вижте ги и вие, но засега сме избрали с 2М - Ко. - прес април би трябвало да е по-топло и приятно.



Ооооо хайде през април. Ако е тогава- идвам и аз!  #Milti  #Milti  #Milti

# 8
  • Мнения: 3 146
Автобусна екскурзия – 3 дни / 2 нощ.                                            ЦЕНА: 118 лв

1 ДЕН - Тръгване  в 8.00 ч от паркинга на стадион “В. Левски”, София. Пътуване към Гърция.  Пристигане  в  град Солун  около  обяд. Туристическа  обиколка  на  града  с  разглеждане на  забележителностите – Църквата “Свети Димитър”, Бялата кула,  Крайбрежния  булевард, Ротондата, Разкопките  от  Римските  дворци, Арката  на  Галерий, Паметника  на  Александър  Македонски, Крепостта, от  която  се  открива  чудесна  панорама.  Свободно време. Привечер-пристигане  в  Паралия - Катерини, курорт  на  брега  на  Егейско  море. Настаняване  в  хотел. Нощувка.
2 ДЕН - Закуска. Екскурзия  до  Скалните  манастири  Метеора, като  по  пътя  се  разглежда  извора  на  Хера  в  долината  на  река  Темпи. Спирка  за  почивка  в  гр.Каламбака, откъдето  се  открива  чудна  гледка  към  скалните манастири. Разглеждане  на Манастира “Великия Метеор“ (“Св.Преображение”) и на  Манастира ”Св.Стефан”.
Посещение  на  работилница  за  изработка  на  автентични  икони  и  сувенири, запознаване  с  технологията на изработването им. Връщане  в  Паралия - Катерини. Свободно  време. Нощувка.
3 ДЕН - Закуска. Екскурзия  до гр. Пела – древна  столица  на  царството  на  Александър  Македонски. Пътуване  към  гр.Вергина, градът свързан  с  Филип  Македонски  и  неговия  син  Александър  Македонски. Разглеждане  на  града. Пътуване  към  България. Пристигане  в  София  вечерта.  

ПОЯСНЕНИЯ:
1.   В цената са включени:
•   2 нощувки със закуски  в  хотел  3  звезди в Паралия – Катерини;
•   транспортно, екскурзоводско  обслужване  и  водач  от  ТА ”2М-КО ”;
•   медицинска  застраховка, като за  лица  над  60 г –  се   доплащат  2 лв;
      2.     В цената не  са  включени:
•   входовете  на  музеите – за   тях   са  необходими  около  10 евро;
3.Цената  е  на  база  нощувка  в  стая  двойка. За  единична  стая  се  доплаща - 40 лв;  
      4. Цената  е  валидна  при  група  от  минимум  40  човека.
 5. Пътува се с автобус Неоплан, собственост на туристическа агенция “2М-КО”, оборудван с
     климатик, тоалетна, видео и барче;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
1.   Задграничен паспорт с валидност 6 месеца след датата на пътуването;
2.   За  деца  под 18 години – нотариално заверена  родителска  декларация  за  съгласие детето  им  да  пътува  в  Гърция.

# 9
  • Мнения: 3 146
Спряла съм се на тази фирма, защото са отдавна в бранша и съм сигурна в качеството на услугата.Леля ми и братовчедка ми от години пътуват само с тях и то скъпи дестинации - Австралия,Перу,Щатите , Азия и са много доволни.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат
4. Цената е валидна при група от минимум 40 човека.


Дали ще се съберат толкова?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 522
1 въпрос - До кога трабва да се внесат парите ?
2 въпрос - Ще ме вземете ли с мъжото  Embarassed  - щото ние не се делим ? Twisted Evil  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 146
Mи тя фирмата да не е моя, не виждам как така няма да те вземат. Grinning
Утре ще отида на място да видя до кога трябва да се запишем - може и сега по телефона да проверя.
Иначе за 40 човека не знам доколко го спазават.Ние така като ходихме до Турция с Бохемия пак пишеше за 40 души, а ние бяхме не повече от 25.и цената си беше като за 40.Според мен го правят, за да може ако н-р има само 10 записани да ти кажат , че екскурзията няма да се състои и да ти върнат парите.Така ми се случи веднъж - не се сформира група и ми върнаха парите.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз искаааам, ама съм на работа от март  Imp

# 14
  • Мнения: 3 146
Ей сега се обадих - 30% се плаща при записването и останалите 10 дни преди екскурзията.Казаха, че в момента тече записването и има местаДерзайте да може другата седмица да капарираме.

Общи условия

Активация на акаунт