децата ви гладни ли са след ясла/градина?

  • 3 954
  • 95
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 379
винаги дъщеря ми яде вкъщи следобед след яслата и пие много вода. лелките обаче твърдят, че яде там и и дават да пие вода. от апетит ли е или ме лъжат?

# 1
  • Мнения: 4 053
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
моят син е винаги усвирепял като го взимаме от градина(от 17 до 21 часа яде 2 пъти)

# 2
  • софия
  • Мнения: 379
забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти всички деца остават гладни (коментирали сме го). Включително и моето злоядото (голямото)  ooooh!

забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.
При нас го спазват.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 261
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
И при нас е така.Моят син е винаги гладен и първото нещо,което правим след като се вземем от яслата е да влезнем в магазина.
А при нас въобще не казват какво ще ядат или са яли децата.Доверявам се на моя син,каквото ми каже.

# 5
  • Мнения: 4 053
забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.

при нас го спазват,що да не го спазват Thinking

# 6
  • софия
  • Мнения: 379
[

при нас го спазват,що да не го спазват Thinking

питала ли си детето или лелите?

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
при нас го спазват.
а това с глада е относително - понякога габриела е освирепяла от глад веднага след детска градина при изядена закуска, а друг път - отказва дори да вечеря.

# 8
  • София
  • Мнения: 529
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
моят син е винаги усвирепял като го взимаме от градина(от 17 до 21 часа яде 2 пъти)
При нас е обсолютно същото  smile3521 Що се отнася до менюто, колкото пъти съм виждала количката с храната винаги е отговаряла на обявената.

# 9
  • Мнения: 2 757
Ами нормално е да останат гладни ако им дадат по една порцийка и ги оставят сами да се хранят. При което половината от храната отива на пода, а не в устата най-вероятно. В нашата ясла им дават да ядат колко искат. Сипват им по няколко пъти ако детето поиска. така докато каже, че не е гладно. Говоря за др деца де, защото съм ги наблюдавала в началото като седях със сина ми първите дни. Иначе моят син не яде нищо там. И май след ясла е гладен, въпреки че не мога баш да разбера, защото хляб винаги може да яде, а други неща не ще ако ще да не е ял цял ден.

# 10
  • Мнения: 1 734
Винаги когато го взимам от ясла нося нещо за ядене. И той винаг го изяжда. Абсолютно съм сигурна, че следобедната закуска до никъде не му стига. За другото ядене не знам

# 11
  • Мнения: 1 311
Обикновено е много гладен и си хапва веднага след като се прибере вкъщи.

В началото като тръгна на ясла (на 1г. и 7 дена) само го хвалеха колко много яде и всичко си изяжда, и аз се чудех защо тогава е толкова гладен?!? Докато не видях порцийките - ами те бяха на половина на това, която хапваше преди. За толкова пари - толкоз.

Иначе - горе-долу го спазват менюто, поне когато съм го заглеждала. Не го правя всеки ден, въпреки че е имало случаи да ми казва цяла седмица, че все "бобче" са яли и да съм се заричала, че ще погледна, ама си забравям.

Надявам се да го гледат добре и да го учат на разни неща, за храненето - ще си го дохранваме  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 537
След като го взема от ясла изпива много бързо едно шише със сок, много е жаден.Щом ме види от вратата и грабва шишето.Дават им вода само ако някое дете се поиска според мен.А за храната какво да кажа, ми гладен е, много ясно, изяжда една вафла като му дам веднага...закуската им е в 15.30 ч  и не е и много, разбира се,че в 17.30 ч е гладно.Всички знаят и госпожите също казват,че е малко, но никой от тях няма вина за това, просто това си е определено като порции от по-горните управляващи, а и за тези пари които плащаме - толкова, за 2 лв на ден...повече няма....това е положението. Wink

# 13
  • Мнения: 3 537
Надявам се да го гледат добре и да го учат на разни неща, за храненето - ще си го дохранваме  Laughing

Ми да, аз съм доволна от яслата, на много неща ги учат определено Peace

# 14
  • Мнения: 65
Задължително е гладен. За закуска понякога имат 1 филийка с масло и мед или масло и лютеница. Как да се наяде...

Общи условия

Активация на акаунт