Ову тест с една чертичка???

  • 936
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте момичета! Изчетох много работи, но не намерих отговор на моя въпрос.Преди малко направих тест за овулация и резултатът беше една савсем бледа чертичка-само една.Какво означава това?Невалиден тест? Денят е 12 след началото на М., имам редфовен цикъл на 28 дни. Извинете ме, ако се повтаря темата, но неможах да намеря нищо.Предварително Ви благодаря  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 218
Първо теста не трябва да го правиш със сутрешна урина, прави го следобед!
При мен чертичките винаги бяха по две, и когато лявата черта стане по тъмна или кокото контролната значи си засекла овулацията, нужни са ти 6 теста за са си направиш пълна картина.Погледни тук има много снимки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8236.msg1316024#msg1316024
Успех!

# 2
  • Мнения: 38
Благодаря Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Най-вероятно утре ще е положителен тестът щом имаш редовен цикъл на 28 дни; наистина е добре да правиш тестовете следобяд. Тестът ти не е невалиден, отрицателен е.  При мен бледа втора чертичка има само в деня преди + тест, в другите дни чертичката е само една. Щом цикълът ти е редовен, значи горе долу сама можеш да си определиш овуто и да го засечеш с два - три теста най-много.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
тази снимки са много интересни.Цветенце благодаря ти че ги показа,те вярно че са в Библиотеката,ама кой да ходи да рови и да гледа(визирам себе си) ...Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 309
Тези тестове са голяма глупост,поне в моя случай ooooh!
Ето на,за пръв месец реших да се засичам с тях и нищо не ловнаха Close
А според БТ и фертилните симптоми имах ову...Така,човек съвсем се стресира!
Попитах лекарката,дали може да им се вярва и тя ми обясни,че един негативен ову тест,не дава реална картина за реална овулация...не ги препоръчва!
Според нея БТ е първоизточник за евентуални аномалии в цикъла или ...

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 16:37 от Рожбо

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Тези тестове са голяма глупост,поне в моя случай ooooh!
Ето на,за пръв месец реших да се засичам с тях и нищо не ловнаха Close
А според БТ и фертилните симптоми имах ову...Така,човек съвсем се стресира!
Попитах лекарката,дали може да им се вярва и тя ми обясни,че един негативен ову тест,не дава реална картина за реална овулация...не ги препоръмва!
Според нея БТ е първоизточник за евентуални аномалии в цикъла или ...


Така е,но може би с тест не е толкова ангажиращо и може да не натоварваш мъжкото съзнание поне в началото,ако няма проблеми:)

Може да си е само мое мнение това,незнам:)

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
При мен тестовете си показваха, и от единия яйчник си я  усещах овулацията и си съвпадна с тестовете.

# 8
  • Мнения: 802
аз сигурно пак не съм разбрала нещо, или не съм прочела правилно, но искам да ви питам следното ...
при мен + тестове на ову започнаха от 9 тия ден но последния М., имах + тест и на 10тия и на 11 тия и 12 тия и 13 тия .... цели пет  + дни ? на 14 тия ден вече втората черта и по бледа ...
но какво означава това ? Дали не говори за проблем ?!

# 9
  • Мнения: 3 988
Диляна123456, от кой ден започва овулацията ти, зависи от дължината на менструалния ти цикъл. Погледни в БИБЛИОТЕКАТА, там много добре е обяснено. Обикновено овулацията на една жена трае повече от един ден. От това, което си написала, не мисля, че има някакъв проблем.

Успех с бебеправенето! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 862
Здравейте и от мен,
аз правя ову тестове от 4 месеца и ми съвпадат с фоликулометрията. Чертичките ми никога не са с еднакъв контраст, почти винаги контролната е доста по-ярка от другата, но въпреки това си показват. Те могат да те насочат кога да отидеш при гинеколога си за да видиш дали се е пукнал фоликула. Аз така правя. О ми е на 14-15ти ден от цикъла. На 12ти ден ходя да видя дали имам образуван фоликул, после започвам с тестовете и като ми покажат две черти, изчаквам един ден и отивам на доктор отново. Ако искаш пробвай така.
Аз съм за ову тестовете, според мен са толкова точни, колкото и тестовете за бременност, винаги има шанс да сгрешат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт