Покритие на ноктите

  • 1 605
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
Здравейте мами. Ноктите ми са много зле и мисля да си правя покритие. Някой да сподели мнение, моля.
Аз съм била с ноктопластика, но това е ужасно, издържах само 1 ден и то много трудно.

# 1
  • Мнения: 1 014
И мен ме интересува темата.
Имала съм ноктопластика и бях доволна - постоянно си с красиви нокти, но заради грижите по бебето я бях махнала. Сега пак си мисля да слагам, та ако това покритие, или изграждане е по-добро  newsm78 - ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 2 663
Ето в тези темички има доста информация
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149577.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156083.0

Аз съм с гел на ноктите от доста отдаван и нямам проблеми, в сравнение след ноктопластиката с удължители

# 3
  • Мнения: 1 952
Мерси за инфото, но вече се отказах....след като видях ръцете на една колежка и след като една приятелка ми разказа какви са станали нейните преди няколко години след носене на такова покритие.... newsm34

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси за инфото, но вече се отказах....след като видях ръцете на една колежка и след като една приятелка ми разказа какви са станали нейните преди няколко години след носене на такова покритие.... newsm34
И моите...
ако става въпрос за гела...
Все едно ноктопластика.Хубаво,хубаво-обаче като го махнеш почват проблемите.

Още повече че ноктите сега не са ти хубави.Състоянието ще им се влоши 100 пъти след това.
Мое мнение.

# 5

da vi kaja, sled 7 godini xodene s noktoplastika noktite sa mi OK a ve4e i tova rabotia pove4eta mi klientki sa s gel , neznam za6to xorata se pla6at ot gela ili noktoplastikata                                             moia sqvet kqm vas e da si namerite dobra manikwriska                   

# 6
  • Мнения: 1 952
Ами аз имах ноктопластика преди няколко години, но я търпях от петък вечерта до понеделник сутринта и то само, защото салонът не работеше в събота и неделя. Тия пластмаси бяха просто ужасни. Моята колежка е от няколко години с ноктопластика, а сега вече и с гел, но ръцете й страшно много започнаха да израняват и да й стават алергии. А сега си спомних и за моя приятелка, която носи покритието няколко години, въпреки че на 6 месеца махаше всичко и почиваше по месец-два. Ръцете й бяха толкова зле, не можеше да пипне нищо, под нокътя кожата направо й се цепеше, а после почна да й тече кръв. С антибиотици и незнам колко скъпи мазила се оправи. Бях го забравила този случай.
И не може да се каже, че вината е в маникюристката. Мисля, че е доста добра, защото постоянно е на обучения в чужбина и купува материалите си от чужбина. Тя самата не препоръчва такива интервенции. Затова ще си ходя с грозните нокти smile3557

# 7
  • Мнения: 1 014
Ох, изплашите ме. Аз съм имала ноктопластика около година, дори когато реших да я махна го направих сама. Свалих я с пила, може би изобщо не е правилно, но нямах време да ходая при маникюристката. Не мога да кажа, че съм имала проблеми с  ноктите след това. Но това, което прочетох ме стресна доста и май и аз ще си ходя с късо подрязани нокти - какво пък сега това е модерно.

# 8
  • Мнения: 1 952
Ох, изплашите ме. Аз съм имала ноктопластика около година, дори когато реших да я махна го направих сама. Свалих я с пила, може би изобщо не е правилно, но нямах време да ходая при маникюристката. Не мога да кажа, че съм имала проблеми с  ноктите след това. Но това, което прочетох ме стресна доста и май и аз ще си ходя с късо подрязани нокти - какво пък сега това е модерно.
Имай в презвид, че при всеки човек е индивидуално, в случаите, които аз давам за пример, просто на хората не им е понесъл този материал. Обяснението на маникюристката е , че това все пак е химия и тялото се е пренаситило с тези вещества.
Колкото до късите нокти  newsm10 на мен никога не са ми харесвали дълги, някак си ми простеят на мен малко, много са ми фолк /но това е мое виждане, без да искам да обидя някои/ .

Общи условия

Активация на акаунт