Въпрос за пюретата ?

  • 1 052
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Бебка яде пюрета само на Ганчев, опитах с Нип - не иска да ги папка, аз аз исках да дам броколи, карфол - неща, които при Ганчев няма.
Моля ви, да ми препоръчате пюрета близки до вкуса на Ганчев, струва ми се, че в Ганчев няма много витамини, но не съм сигурна.
Иначе яде гултенови храни, краве масло, сирене - всичко без свинско, телешко и заек Rolling Eyes
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 948
Явно всичко си е въпрос на вкус.Моя син пък отказваше да яде пюрета на Ганчев. Rolling Eyes
Пюретата, които той си хапваше с удоволствие бяха на "Алете", "Семпер", "Бебевита" и "Нестле".Успех! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти за включването  bouquet

# 3
  • Мнения: 475
Пробвай и тези на Гербер-много са вкусни,може да й харесат! Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 339
А защо не пробваш да направиш домашни с тези съставки които искаш? Може да се харесат дори повече

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
ами да си призная, забравила съм как точно се правеха, какви продукти се слагаха и най - важното, че не съм сигурна какво купувам от пазара, поне се надявам, че в пюретата има контрол Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа, възрастните два ли сме мерител за вкуса точно на бебешките пюрета  Sick Като знам какви са блудкави и безвскусни, едва ли някоя от нас яде редовно то всикчи видове и вкусове, за да знае кои за близки  Laughing
Просто пробвай с различни марки, има толкова много, и ще видиш кои се харесват на малката госпожица.  Hug

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И моите деца ядяха предимно Ганчев и нищо друго, пробвала съм - тц. Записах ги на ДМК и много я харесват.

# 8
  • Мнения: 8 917
Гери хапваше всичко - Хаме, Нестле, Хип, Ганчев newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 189
Пробвай с Ам-Ам, мойта беба не признава нито Ганчев, нито Гербер, нито Хип. Само Ам-Ам хапва.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 644
Въпрос на вкус- сина ми въпреки че беше всеяден ,Ганчев най-ги харесваше newsm78
Аз като решевах да ги разнообразя с други,просто смесвах по половин пюре на Ганчев с другото
Така и той доволен и аз Laughing

# 11
  • Мнения: 887
Да ти кажа, възрастните два ли сме мерител за вкуса точно на бебешките пюрета  Sick Като знам какви са блудкави и безвскусни, едва ли някоя от нас яде редовно то всикчи видове и вкусове, за да знае кои за близки  Laughing
Просто пробвай с различни марки, има толкова много, и ще видиш кои се харесват на малката госпожица.  Hug
Така бяхме и ние.Опитахме всичко,което се предлага докато установим кое да купуваме.Хип и Гербер най-много се харесват от сина ми,но когато започна да яде домашно приготвени,започна и на тях да се мръщи.

# 12
  • Мнения: 596
Дъщеря ми също вече ми отказва Хип, макар че я захраних с Хип.
Сега много обича Ганчев, рибните на Семпер и Нестле.
Пюретата Ганчев не са лоши и няма причина да се притесняваш.

# 13
  • София
  • Мнения: 676
Пробвай с АМ-АM, Nestle, Sunval. Ако не, ти  го приготви.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Все се притеснявам, че няма да ги направя както трябва Rolling Eyes, готвя всеки ден, но слагам червен пипер, подправки  и не знам дали са подходящи, иначе ще е най -лесно да пасирам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт