хемороиди

  • 1 760
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Здравейте майчета.  момченцето ми е на почти 4 годинки и от известно време след ходене по голяма нужда от дупето му излиза едно синкаво топче което предполагам е хемороидче. притеснява ме възрастта му не знаех че и деца страдат от това нещо. моля ви ако някой е чул нещо подобно или се е сблъсквал с подобен проблем да сподели.  baby_neutral

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
Ние ходихме с брат ми миналата седмица. Докторът каза, че много деца напоследък имат такъв проблем. Идете на хирург - проктолог.

# 2
  • Мнения: 53
Ако от някъде можеш да намериш  ЛОЙ,мажи сутрин и вечер.Незнам откъде си ,но в едно село до Добрич една баба прави мехлем ,който действа много добре.

# 3
  • Мнения: 1 120
мъжът ми получи преди известно времено,но при него е следствие на вдигането на щанги
не знам как при такова малко детенце може да се получи
на него му предписаха свещички(ултрапрокт)  и му мина.... до следващото вдигане на щанги
вярвам,че всичко ще се оправи при вас

# 4
  • Мнения: 180
Тук във форума мами препоръчват Антифлегмин за лечение на хемороиди(купува се от вет. аптека).Отзивите бяха много добри,аз лично не съм го ползвала

# 5
  • София
  • Мнения: 4 570
Има много лекарства и мазила вече за хемороиди, но за толкова малко дете не вземайте нищо на своя глава, нека лекар изпише. Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
благодаря ви за мненията и подкрепата надявам се да минем без операция защото напоследък много му дойде миличкия -цепеха му пръстчето и юздичката сега ако и затова трябва да преживеем излизането от упойка господ да ми е на помощ.

# 7
  • varna
  • Мнения: 1 012
сяра и мас,обаче незнам колко сяра (медицинска сяра)

# 8
  • Мнения: 656
Детето ти е малко, така че е добре да го види лекар. Още повече не си сигурна че е хемороид.

# 9
Здравейте, моето момиченце е на 2г и 2 мес. и също има хемороиди - не знам от какво , няма проблеми с ходенето до тоалетна. Водих я на хирург и на педиатър - никаква промяна след третиране с Долопрокт. Обадих се в специализирана клиника в София с проктолози - отказаха да работят с нея, понеже била много малка. Хирурга и педиатъра ми казаха , че ще и останат така - УЖАС. Сега аптекарка ме съветва да се консултирам с хомеопат, на нея лично само такава медицина и помогнала след всички алопатични(нормални) лекарства. Така , че аз ще я заведа на хомеопат , дано да помогне . Можеш да пробваш и ти . Как може на такива малки човечета да им се случват толкова ужасни неща!?  Sad

Общи условия

Активация на акаунт