По светли кичури ?!?

  • 3 797
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
 Косата ми е тъмно кестенява , но от известно време ми се върти идея да си изсветля кичури все едно са станали от слънцето . Не става дума за руси кичури , а различни нюанси на по - светло кестенявото . Но за целта ми трябва снимка , която да покажа в салона ... иначе едва ли ще се разберем , точно какво искам .
Ако ви попаднат такива ще съм ви благодарна да ги пуснете тук !
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 771
За годежа ми си направих медени кичури. След като кичурите бяха изсветлени ми ги оцветиха.  Не бяха от дебелите, по тънички и по редичко. Стана страхотно. Виждаше се, че имам промяна, но не може да се разбере от къде. Стояха много естествено и красиво.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 749
И аз това искам  Blush
Обаче мойта като естествен цвят си е относително светла, може би светло кестеняво..преди бях тъмно руса, но потъмня.
Мечтата ми е Heart Eyes :

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не знам за кичурите, ама мацките са супер!

# 4
  • Мнения: 2 159
аз имам такива кичури, до колкото разбирам от обяснението ти.
Но не разбрах ти с каква коса си, на мен ми стои различно като си изправя косата
може да видиш тук:
1 , 2 , 3

# 5
  • Мнения: 2 492
аз имам такива кичури, до колкото разбирам от обяснението ти.
Но не разбрах ти с каква коса си, на мен ми стои различно като си изправя косата
може да видиш тук:
1 , 2 , 3



Косата ми е къдрава и доста гъста ... при това положение кичурите няма да се преливат , а ще седят на отделни къдрици . Преди време се беше получил този ефект , но по естествен начин от слънцето . Сега вече съм поумняла и на слънце не кисна без шапка - та ще трябва да си търся фризьор , който да се справи .

# 6
  • Мнения: 13 512
Ако си от Варна- отиди в Студио к и няма какво да им показваш изобщо..

# 7
  • Мнения: 2 159
аз имам такива кичури, до колкото разбирам от обяснението ти.
Но не разбрах ти с каква коса си, на мен ми стои различно като си изправя косата
може да видиш тук:
1 , 2 , 3



Косата ми е къдрава и доста гъста ... при това положение кичурите няма да се преливат , а ще седят на отделни къдрици . Преди време се беше получил този ефект , но по естествен начин от слънцето . Сега вече съм поумняла и на слънце не кисна без шапка - та ще трябва да си търся фризьор , който да се справи .
ясно, е моята не е много къдрава и ми се преливат
на теб явно ще стане супер Peace

# 8
  • Мнения: 1 167
Ако си от Варна- отиди в Студио к и няма какво да им показваш изобщо..

Monda ---Къде се намира и по възможност телефин за контакт?Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 492
Мерси момичета ... реших да изчакам да придобия тен и тогава ще отида на фризьор . Винаги си представям светли кичури с тен .  Laughing

# 10
  • Мнения: 13 512
Ако си от Варна- отиди в Студио к и няма какво да им показваш изобщо..

Monda ---Къде се намира и по възможност телефин за контакт?Simple Smile
633 089  Параскева Николау 6. срещу паркинга на ресторант" Параклиса", срещу кораба"Дръзки:

Общи условия

Активация на акаунт