др. ЧОРБОВА от Шейново

  • 1 149
  • 6
  •   1
Отговори
Моля, ако някой има инфо за тази лекарка да пише !!!

Благодаря предварително!

Емили

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
раждах при нея първия път, много съм доволна от нея и от екипа, който събра!!

# 2
  • Мнения: 312
И аз раждах при нея. Много съм доволна, има "златни ръце" и е много чаровна жена!

# 3
  • Мнения: 934
И аз раждах при нея със секцио преди 11м. Доволна съм от професионалното й отношение и добре свършена работа!

А ти при нея ли ще раждаш?

# 4
  • Мнения: 5
Наистина е много чаровна жена  Wink . А сега сериозно - на мен ми следи цялата бременност и после родих при нея. Наистина е много добра. През цялото време тя беше при мен, а не дежурната акушерка, а и направи така че за мен раждането беше много забавно преживяване. Определено следващия път пак ще съм при нея.

# 5
Аз лично не съм ходила при въпросната д-р Чорбова,но моя приятелка ражда при нея преди две години и от тогава още не може да се оправи.Тя е имала уговорка с нея и дори и е платила предварително,а вечерта когато и започват контракцийте и моята приятелка и се обажда по телефона за да дойде тя и заявява,че в момента не може и ще дойде малко по късно,и се появява чак след няколко часа,като през това време никой лекар не иска и да я погледне тъй като тя си е платила на нея.След като минава раждането не проверява дали е излязла цялата плацента и направо я зашива.В последствие моята приятелка получава страшни усложнения,тъй като се оказва,че тази докторка и е оставила част от плацентата,а и отгоре на всичко и прави вътрешни шевове които трябвало след една седмица да се свалят,но това забравят да и го кажат и направо на третия ден я изписват.И така след изписването от Шейново започват проблемите на моята приятелка,която претърпява операция,за да може да се оправят последствията от раждането при д-р Чорбова.И така от тогава минаха две години а тя все още не може да се възстанови напълно.

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз раждах при нея декември 2003г. без уговорка. През цялото раждане я видях 3-4 пъти, като накрая дойде за изваждането на бебето и тя ме заши. Не съм имала проблеми. С мнението съм, че е добра лекарка не съм останала с лоши впечетления от нея. Но колкото хора толкова и мнения!
Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт