Доктори лекари лечители в Австрия Виена имам страшно главоболие !!

  • 2 369
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте .на 26 години съм страдам от силно главоболие от доста време но вече не се издържа  и ми трябва (търся) специалист или човек които ще ми обърне внимание да му обясня точно какво ми е и да може да предприеме необходимите мерки за предотвратяването на това  непоносимо силно главоболие  .
За съжаление бях на доктор няколко пъти но не ми бе обърнато никакво внимание а само здрав си нищо ти няма а същевременно не мога да седя на краката си !!
За това търся някои които ще ми обясни поне на какво се дължи това главоболие и ще предприеме лечението ми при сърце !
Умолявам ви ако познавате такива доктори,лекари, лечители да ме насочите към тях .

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3драсти  Hug
не сьм вьв Виена....не 3нам колко дьлго продьлжава това при теб, искам само да те посьветвам да пробваш нещо, преди да отидеш на лекар ( дано да те насочат момичетата кьм добьр специалист ).....ако имаш wireless или дек телефон у дома ги и3ключи 3а няколко дни ( по вь3можност дори и цялото електричество в кьщата пре3 нощта) или ги смени и наблюдавай дали ще има подобрение......сбльсквала сьм се с подобно главоболие, ока3а се, че е от електросмока.....нищо не ти пречи да пробваш.....пожелавам ти да намериш бьр3о ра3решение на проблема  Hug Heart Eyes

# 2
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
При условие 4е лекарите не са ти открили нищо, бих ти препоръ4ала да се обърнеш към алтернативната медицина. Имам впредвид хора занимаващи се с енергийни потоци, не си спомням как то4но се казваше. Ако те интересува, мога да потърся координатите на едни от най-добрите специалисти в тази област във Виена (препоръ4ани ми от мои роднини, които ве4е са имали контакт с тях).
Пробвай и с това, което ти е препоръ4ала Амей!

# 3
  • Мнения: 7 091
Правиха ли ти някакви изследвания( кръвни, скенер?) и какви бяха разултатите?

# 4
AMEI .
Да ще послушам съвета ти .

Mama Strumpf.
Да няма да е лошо .Предварително мерси .

Tandoori.

Да правили са ми кръвни картини резултат няма ми нищо

# 5
  • Мнения: 239
Здравей Емко, за съжаление не мога да ти препоръчам лекар, защото и аз не съм намерила още такъв. Главоболието е много комплексен проблем и може да има 100 причини. Моята практическа лекарка ми беше изписала едно хомеопатично лекарство, което ми помогна при силно и често главоболие /ако искаш опитай го - Kephalodoron на Веледа, съдържа желязо и кварц. Но първите въпроси бяха дали се храня и пия достатъчно, хормонален дисбаланс също може да е причина.
Желая ти късмет да намериш подходящия лекар.
поздрави

# 6
  • Мнения: 68
Емко, само като идея - главоболие може да има от развалено зрение, което не е коригирано с очила; или друга причина може да е от шипове на шийните прешлени, което се оказа при мен. Аз доста лекари обиколих, докато се разгада казуса при мен. И се оправих с масажи. Иначе и кръв ми вземаха и на скенер ходих, обаче и на мен все ми казваха, че съм здрава. Имах телефона на невролога, където ходих последно. Ще го потърся и по-късно ще ти го напиша.
Питай и Кристиан от темата Мами в Австрия. Той може би ще ти даде и други насочващи идеи.

# 7
Emko,
аз от години (поне 20) страдам от страшни мигрени. То не бяха лекари, всякакви алтенативни методи.
Наскоро си махнах всички пломби от амалгама в устата (имаче много), и ги замениха с бял материал (не знам как се казва), и се подобри доста здравето ми, главоболието доста намали.
Забележи и храненето : мен ме боли от много мазно, от шоколад, банани, алкохол, цигари, яйца и запържени храни. Добре е да спреш и ако ядеш много храни от консерви в метални кутии.
Провери и синусите.
Толкова много енчта играят.
Аз в момента се занимавам с рейки и помага.
Всичко това на куп помага. Добре казвам : ПОМАГА. За излекуване не мога да приказвам. Много ми помогна лечения за язва. Преди повръщах по време на мигренозните ми пристъпи.
Karsil: има го в БГ : пий се три месеца и прочиства черни дроб и жлъчката, а те много спомагат при главоболие. И това помага : CARSIL.
А нямам кризи откакто пя SEGLOR, най-старото лекарство предписвано поне тук, във France, за лечение на мигрени. Пя го всеки ден. Поне три пъти ми намаляха пристъпите. Ако усетя нещо, пия и четвърт anxiolytic, и криза нямам въобще.
Та, ето за моя опит. Ако може да ти даде някоя идея, вземай я. Със всичко това живея като нова.
И : голям обрат в професионалния ми избор. Спрях да работа по специалността ми за да избегна постоянното висене пред компютър, и на климатик.
Успех в търсенето на добрия метод,
                                                             MS

Цитат
az ot godini (pone 20) stradam ot strachni migreni. To ne biaha lekari, vsiakakvi altenativni metodi.
Naskoro si mahnah vsichki plombi ot amalgama v ustata (imache mnogo), i gi zameniha s bial material (ne znam kak se kazva), i se podobri dosta zdraveto mi, glavobolieto dosta namali.
Zabeleji i hraneneto : men me boli ot mnogo mazno, ot chokolad, banani, alkohol, zigari, iaiza i zaparjeni hrani. Dobre e da sprech i ako iadech mnogo hrani ot konservi v metalni kutii.
Proveri i sinusite.
Tolkova mnogo enchta igraiat.
Az v momenta se zanimavam s reiki i pomaga.
Vsichko tova na kup pomaga. Dobre kazvam : POMAGA. Za izlekuvane ne moga da prikazvam. Mnogo mi pomogna lechenia za yazva. Predi povrachtah po vreme na migrenoznite mi pristapi.
Karsil : ima go v BG : pii se tri meseza i prochistva cherni drob i zlachkata, a te mnogo spomagat pri glavobolie. I tova pomaga : CARSIL.
A niamam krizi otkakto pia SEGLOR, nai-staroto lekarstvo predpisvano pone tuk, vav France, za lechenie na migreni. Pia go vseki den. Pone tri pati mi namaliaha pristapite. Ako usetia nechto, pia i chetvart anxiolytic, i kriza niamam vaobchte.
Ta, eto za moya opit. Ako moje da ti dade niakoya ideya, vzemai ya. Sas vsichko tova jiveya kato nova.
I : goliam obrat v profesionalnia mi izbor. Spriah da rabota po spezialnostta mi za da izbegna postoyannoto visene pred komputar, i na klimatik.
Uspeh v tarseneto na dobria metod,
                                                            MS

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 23:13 от Дивиана

# 8
  • Мнения: 1 817
Здравей!
Не съм в Австрия, а в Германия. Но имах(м) много сериозен здравословен проблем и една мама от форума ме посъветва да отида до униклиниката и там да ме прегледат. Днес бях там и се оказа, че проблемът ми може би съвсем лесно ще се уреди  Praynig . Направи си термин във вашата униклиника и им се довери  Peace . Те ще ти помогнат със сигурност  Hug . Иначе, ако имаш 100% мигрена, ти препоръчвам Acceffein  Peace . Аз имам мигрена(с дразнене от звук, светлина и повръщане) от 8 години и само това хапче ми помага.
Успех в лечението и пищи какво е станало!
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт