Къдрили ли сте си...

  • 2 127
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
...косата с белтък? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 27 524
Не.
С плитки, хартийки, ролки, пяна, гел и захарна вода - да, но с белтък още не съм. Става ли?  Grinning

# 2
  • Мнения: 6 607
о,не няма ли да става твърда?

# 3
  • Мнения: 2 229
Беше ми скучно, а и тая вечер няма да излизам, та реших да пробвам. Mr. Green Чакам да изсъхне сега, наистина се накъдри, ма вони малко, казаха че като изсъхне ще се отмирише...ще изчакам пък после у банята. Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 35 819
не

ще чакам за резултата.... Grinning

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 563
Е, как по-точно става това?

Само намазваш и косата сама се накъдря или ползваш ролки все пак?

# 6
# 7
  • Мнения: 7 186
Ох с това заглавие и тая иконка си помислих, че ще питаш дали сме си къдрили интимните фризури Mr. Green
Не съм, става ли номера с тоя белтък?

# 8
  • Мнения: 6 155
Не съм.  Sick

Ама защо точно с белтък... има достатъчно готови продукти за тази цел Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 229
Ми не знам казаха ми, че ставало много хубаво - като с бира нещо. Grinning Няма ролки, само мацаш с белтък и мачкаш. Ама наистина става много твърда. Може да сложа малко пяна за коса, тъкмо тя мирише по-хубаво. Laughing После може да пусна снимков материал. hahaha

Lady Marmalade
, да ти имам мръсното подсъзнание. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 607
Ми не знам казаха ми, че ставало много хубаво - като с бира нещо. Grinning Няма ролки, само мацаш с белтък и мачкаш. Ама наистина става много твърда. Може да сложа малко пяна за коса, тъкмо тя мирише по-хубаво. Laughing После може да пусна снимков материал. hahaha

Lady Marmalade
, да ти имам мръсното подсъзнание. Mr. Green
Ще чакам снимка  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Ох с това заглавие и тая иконка си помислих, че ще питаш дали сме си къдрили интимните фризури Mr. Green

и аз това си помислих Mr. Green
Сигурна съм, че затова е написано по този начин Sunglasses Laughing
 Иначе и  аз чакам да кажеш какъв е ефекта и може да пробвам...

# 12
  • Мнения: 8 917
Ох с това заглавие и тая иконка си помислих, че ще питаш дали сме си къдрили интимните фризури Mr. Green
Не съм, става ли номера с тоя белтък?
И на мен ми бе съмнително заглавието и очаквах какво ли не Joy

Не съм.   Sick

# 13
  • Мнения: 1 069
 А белтъка разбива ли се или не?

# 14
  • Мнения: 891
Ох с това заглавие и тая иконка си помислих, че ще питаш дали сме си къдрили интимните фризури Mr. Green.....

И аз това си помислих  Grinning
Не съм се къдрила с белтък  Sick А и не смятам да опитвам

Общи условия

Активация на акаунт