А зацапване

  • 875
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 340
А зацапване 5 дена след овулация?? Случвало ли ви се е? При мен се е случвало около деня на очакваната М., когато съм била бременна. Но такова по никое време за първи път.

А може би просто параноята ме гони  Rolling Eyes Shocked

И нещо не ме свърта да изчакам още 2 дни...

# 1
  • Мнения: 9 077
Защо и за какво трябва да изчакаш два дни още?
Зацапване заради имплантация може да има около седми ден, но за пети...хм, знам ли newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 35 912
Консултирай се с лекар.
Може да е от нисък прогестерон, но може да е и нещо по сериозно

# 3
  • Мнения: 340
И аз знам за седми, то тогава ако е станало, и гърдите започват да напрягат. Но така толкова рано, просто ми е любопитно, защото не ми се е случвало за 10г. семеен опит  Thinking

# 4
  • Мнения: 340
Може да, и двете са вероятни. Но ситуацията е такава при мен, че ако нещо не е наред, по-скоро не бих искала да го стимулирам. А тук в чужбина се чудя дали ще го уважат като спешен случай това(май не), тъй като региона е във ваканция и час имам за 5 март.

Благодаря ви за отговорите  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 33
Зависи къде си,но за Канада мога да ти кажа ,че стимулиране няма .За тях до 21-23 седмица бременост няма Rolling Eyes Close Rolling Eyes
Успех!!

# 6
  • Мнения: 340
21-23 седмица... че аз по тази логика още малко и нямаше да имам дете Close Виж за първи месец разбирам, или да отпуснем до 9та седмица - нали дотогава се случвали повечето спонтанни аборти.

Спрях да мисля засега

Търпение му е майката... но пък е успокояващо да знам, че не съм единственото хахо  Joy тук това ми се изясни  Laughing Sunglasses

# 7
  • Мнения: 33
аз бях направо като разбита като чух това изказване от устата на лекаря който ме преглеждаше в този момент...в спешното Twisted Evil ........без думи...

# 8
  • Мнения: 340
Надявам се да не си пострадала от това  Confused Работата е там, че докато те не видят риск за майката, не предприемат нищо по-сериозно. Знам, така е и е адски притеснително, когато си свикнала на друг тип подход. Е, не може да е идеално, но поне можеш да искаш второ мнение... не съм сигурна дали в бърза помощ е възможно обаче.

Има и друго - като чужденка можеш да обясняваш за емоционално-психичната вреда, която ти се нанася по този начин, че тази тяхна стратегия е новост за теб и така се травмираш  Wink  Не говоря за хормонална стимулация, а за повече внимание и уважаване на притесненията ти.

# 9
  • Мнения: 33
Слава Богу всичко е наред с мен!Немога да се оплача и от отношението им ,бяха много любезни и внимателни -говоря в множествено число ,защото минах на преглед през 4 различни лекаря.Но си абсолютно права ,системата на обслужване им е абсолютно различна от тази на която сме свикнали.Остава ми да се надявам ,че скоро ще се радваме на полужителен резултат.
Благодаря ти за подкрепата и стискам палци всичко да е наред при вас!!! Hug
 Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт