Подарък за 4 годишна госпожица

  • 1 129
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Помогнете ми да измисля какво да купя на момиченце, което става на 4 години.
Какви играчки предпочитат момичетата на тази възраст?

# 1
  • Мнения: 525
Моето девойче е почти на 4 годинки и много се радва на дворци с кукли Барби, къщички с мебели също с кукла Барби, в момента има на пазара и много сладки тоалетки за малки госпожици.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ние с кукли не играем! Naughty Колко близко е детенцето? Хит при рождените дни на приятелките на дъщеря ми са пъзелите, но е по-скромен подарък. Комплектите за рисуване, моделиране и оцветяване също много ги харесва, както и компютърни образователни игрички-"Буквенка", "Аз решавам".

# 3
  • София
  • Мнения: 568
Бебета, креватче за бебе (има сгъваеми такива - тип кошара, струват около 20лв.), зимна количка за кукла. Всякакви домакински уреди, сервизчета. Комплекти за моделиране и рисуване. Разни принцески аксесоари. Касов апарати. Магнитна дъкса с букви (има с кирилица). Мозайки. "Меденосладка-та енциклопедия" на Егмонт е мн. подходяща за тази възраст вече има ІІ - ри том. Микрофон да се прави на певица.

# 4
  • Мнения: 1 640
Пъзели от по 40 или 60 елемента ,гипсова фигура или къща за оцветяване -заедно с материалите и пособията се продават,голямата луксозна книга за Мечо Пух и приятели на "Егмонт","Комплект игри за момичета"в картонена кутия/от Метро или книжарница/........ .....и  " Мемори за момичета"-четох тук ,че имало,в последствие и видях таковаоколо 17 лв./.Последното е най -добро,според мен!!!

# 5
  • Мнения: 5 468
Аз бих й подарила едно хубаво костюмче, с което да ходи на градина.

# 6
  • Мнения: 7 803
детски парфюм  Flutter

# 7
  • Мнения: 1 930
Именно това се колебаех- дали да е дрешка или играчка Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Пъзели от по 40 или 60 елемента ,гипсова фигура или къща за оцветяване -заедно с материалите и пособията се продават,голямата луксозна книга за Мечо Пух и приятели на "Егмонт","Комплект игри за момичета"в картонена кутия/от Метро или книжарница/........ .....и  " Мемори за момичета"-четох тук ,че имало,в последствие и видях таковаоколо 17 лв./.Последното е най -добро,според мен!!!
Къпинче, ще споделиш ли какво представлява това "Мемори" и къде го има?

# 9
  • Мнения: 1 640
Пъзели от по 40 или 60 елемента ,гипсова фигура или къща за оцветяване -заедно с материалите и пособията се продават,голямата луксозна книга за Мечо Пух и приятели на "Егмонт","Комплект игри за момичета"в картонена кутия/от Метро или книжарница/........ .....и  " Мемори за момичета"-четох тук ,че имало,в последствие и видях таковаоколо 17 лв./.Последното е най -добро,според мен!!!
Къпинче, ще споделиш ли какво представлява това "Мемори" и къде го има?
Не помня добре, но ми се струва,че или в Метро,или в някоя от добре заредените книжарници,или в борсите за играчки долу до обръщача на автобусите/жп гарата/.И още нещо важно-инфо за това Мемори момичешко получих от тема тук в подфорума Нащите деца или На пазар.Темата беше пусната декември/около празниците/.Някаква съфорумка търсеше такова Мемори за племенницата си,защото такова й поръчали да купи като подарък.
   
  Вечерта късно ще пусна търсачката ,пък да видим дали ще намеря темата.Друго:Спомням си,че кутията на видяното от мен бе розова или червена.Предполагам,че картите са с картинки на предмети от бита и околната среда и на всяка карта има инфо за дадения предмет с цел разширяване на общата култура на детето и опознаване на заобикалящия го свят.
   Пусни търсачката късно вечерта.Може да намериш тази тема.

# 10
  • Мнения: 1 930
Благодаря ви за идеите, скъпи мами.
Купихме пъзел на Дисни с принцеси по 40 елемента и кукла с много коса- за прически Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 11 607
Благодаря ви за идеите, скъпи мами.
Купихме пъзел на Дисни с принцеси по 40 елемента и кукла с много коса- за прически Mr. Green.



Ще се хареса подаръка да знаеш..... Те 99% от момиченцата страдат от този барбенски вирус! Въпреки,че се чудя какво точно харесват в Барби-куклата, ама..... те си знаят! Весел рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт