Кога започнахте да слагате детето да спи в отделна стая?

  • 1 462
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Ужас,малкият ми син,който е на 3г. спи между нас.!!!!!!!!!!!!!! newsm78

# 1
  • Мнения: 58
Дъшеря мим спи на свое легълце. На година и 6мес. рещих да я преместя в нейната стая и да спи сама, но номерът не се получи. Тази год. лятото пак ще пробвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня на 6 месеца я отделих в детска стая. Ползвах бебефон допреди година.

# 3
  • Мнения: 46 437
На 1 година. Исках по-рано, но не се организирахме да оправим детската стая. Преди това спяхме в една стая, но тя си спеше в отделно легло.
Лошото е, че като махнахме решетката, започна да идва сутрин при нас  Tired

Мести го, като стане по-голям ще ти е по-трудно ...

# 4
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
от самото раждане, прецених че така ще спестя стреса от преместването по-късно, когато е много неспокойна я взимам м/у нас, дано само не я объркам така и да свикне...

# 5
  • Мнения: 51
От деня, в който са  се родили и двете ми деца спят в отделна стая. Когато стане време за сън - гасим лампата, казваме "лека нощ" и затваряме вратата. Никога съм нямала проблеми със страх от тъмното или нещо друго. Просто като поотраснаха нахитряха и обичат вереч да си шушукат и хихикат преди да заспят.

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 881
Бобо беше на около 4 месеца, когато решихме, че вече му е време да спи сам. Мисля, че колкото по рано, толкова по добре и по малко стресиращо за детето.

# 7
  • Мнения: 146
 Научи ги от рано, защото започнат ли да разбират и е много трудно да ги отделиш. Аз имам две деца и през нощта стават какви ли не рокада, а това е изморително. Не ги научих навреме и сега последиците са на лице. Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
От 1 година спи в отделна стая. Преди това спеше при нас, но в неговото си легло.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
От самото си раждане е в отделна стая.

Аз спя много леко и съм особено чувствителна на шумове от нея, така че ако е при мен, просто няма да мигна.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двете ми деца си спят в отделни легла. В отделна стая големият отиде на пет години, малката(1г. и 8м.) още не отделена.

# 11
  • Мнения: 7 474
На една година я отделихме в детската стая , от тогава всички спим по-спокойно.

# 12
  • Мнения: 8 917
Гери винаги е спинкала в леглото си и никога - при нас.

# 13
  • Мнения: 891
Отделихме я в детската стая на 2 г и 1 м.  Peace

# 14
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Таня на 6 месеца я отделих в детска стая. Ползвах бебефон допреди година.
Същото, но бейбифона още го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт