Булимия, анорексия...

  • 4 491
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
За манекенките разбрахме, че вече не ги искат
по дефилетата, ако имат BMI, ,по-малък от 18.
Вие бихте ли се докарали до самоубийствено
оскелетяване, само и само да се харесате някому?

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 23:57 от Liska

# 1
  • Мнения: 7 723
Не, никога  Naughty

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не.
Гаджето на мой много близък приятел беше анорексичка. Знам какво преживя той, докато я водеше по доктори...Не бих го причинила на близките си.

# 3
  • Мнения: 5 393
Не ,не бих.
Имаше период, в който бях напълняла с около 10 кг и пак не се подложих на диети и тем подобни-мъжа ми си ме харесваше.
Булимията и анорексията са много сериозни психически заболявания, нагледала съм се на момичета около мен, които едвам не умряха от това.Страшно е.

# 4
  • Мнения: 3 611
Койт` не мъ аресва да мъ вzеми у тях си, дан` мъ глеът другити  Naughty

# 5
  • Мнения: 1 058
За нищо на света. За мен най-важното е аз да се харесвам и да се чуствам добре.

# 6
  • Мнения: 920
Лиске, изяде хляба на сума ти психолози, психиатри и прочее доктори.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, бая сладък хляб ядат, мъчейки се да разберат ти защо не ядеш...

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
На този етап-никога.Аз се харесвам така,макар че според мъжа ми мога да лепна още 2-3 килца.А и минах тийнейджърската възраст отдавна.Казват,че хората тогава са най-уязвими и податливи на тези заболявания.

# 9
  • Мнения: 4 718
Не, не бих.

# 10
  • Мнения: 1 959
До самоубйствено гладуване не никога.

# 11
  • Мнения: 6 992
ммм, изчислих си аз БМИ - 20.0 . (176 см, 62 кг) Тежичка съм май за манекенка. Трябва да престана да посещавам Мимас... Laughing
Лично аз не искам да бъда много слаба и не бих се подложила на това заради мъж. Диети никога не съм пазила, може би точно защото в онази тийн възраст а) бях много слаба (52 кг за същия ръст) б) бях гледала един - два филма за  анорексията и направо ми се бяха изправили косите, реших, че никога няма да си причиня подобно нещо. За това и след това не ми пукаше като станах 67 кг Joy

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отговорих със Слаб ми е само ангелът, което всъщност стига Mr. Green

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Моето BMI пък е 16, àко че и аз съм due in October, да се гръмна ли сега Crossing Arms Laughing
Може и още по-малко да е, не съм се мерила скоро, но след тая работна седмица със сигурност 1 кило поне го няма.
Винаги съм си била такава, диети не съм пазила никога, апетит, психика и кръвна картина са ми в отлично състояние, мъжко внимание към скромните ми килограми също не липсва Wink

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Анорексията е състояние на духа, не на тялото...

Общи условия

Активация на акаунт