holandski mami,molia pomognete

  • 566
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
здравейте, моля ви ако имате желание и време да ми помогнете.от месец сме в nl с малкият ми дявол който е на 1 год и 1 месец.преди това живеехме в малта и никога не съм имала проблеми с него.откакто дойдохме не мога да уцеля за него подходящата храна,мляко,сокове и изобщо най елементарните неща.в малта не се използва водата от чешмата освен за миене и той беше на преварена минерална вода,но тук даже и такава му действа зле на стомаха.постоянно сме с разтройство и вече почвам да се плаша.започна да се буди нощно време за да яде а това никога не е било преди.в малка бяхме на нан2, а тук не му харесва нан2.изобщо не съм на ясно кое е добро и кое не.моля ви,ако имате идеи или от собствен опит можете да ми препоръчате някои марки храни и млека,ще ви бъда наистина благодарна. Embarassed

zdraveite,molia vi ako imate jelanie i vreme da mi pomognete.ot mesec sme v nl s malkiat mi diavol koito e na 1 god i 1 mesec.predi tova jiveehme v malta i nikoga ne sum imala problemi s nego.otkakto doidohme ne moga da ucelia za nego podhodia6tata hrana,mliako,sokove i izob6to nai elementarnite ne6ta.v malta ne se izpolzva vodata ot 4e6mata osven za miene i toi be6e na prevarena mineralna voda,no tuk daje i takava mu deistva zle na stomaha.postoianno sme s raztroistvo i ve4e po4vam da se pla6a.zapo4na da se budi no6tno vreme za da iade a tova nikoga ne e bilo predi.v malta biahme na nan2,a tuk ne mu haresva nan2.izob6to ne sum na iasno koe e dobro i koe ne.molia vi,ako imate idei ili ot sobstven opit mojete da mi preporu4ate niakoi marki hrani i mleka,6te vi buda naistina blagodarna. Embarassed


Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 02:03 от Дивиана

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За съжаление, със съвет не ога да ти помогна, но си мисля, че вмомента детето св адаптира. Друг е климата тук, а и сте само от 4 седмици.

Успех ти желая!

# 2
  • Мнения: 596
най-качествените са на zonatura
има и оризова каша (nutricia )  - може да му я даваш вместо пълнозърнестата докато се оправи

подложи го на диета за спиране на разстройството
но наи-добре се консултирай с лекар

# 3
  • Мнения: 7 091
Повдигам темата нагоре, дано повече холандски майки я видят, а защо не и да ти препоръчат педиатър.  Peace Peace

# 4
# 5
  • северно море
  • Мнения: 321
Кети,ако имаш желание влез в холандската тема,там със сигурност имам мами които ще ти помогнат Hug

Общи условия

Активация на акаунт