Мисля дя ги отделя в отделна стая и ......

  • 882
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Здравейте мами!Ппредстои ми да ги отделя в собствена стая като направят 1 год. и 2 мес. искам да ви питам за съвет как да процедирам.дали като се събудят да ходя да давам вода и биба или да ги осавя да плачкат,но се будят един от друг и става купон.една мама на близначета ми каза че ги оставила да плачат 2 нощи и спрели да се будят-преди това е била като водоноска Mr. Greenако някой има опит или идея ще съм много благодарна smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
особено полезна няма да съм ти, защото ние ги отделихме сами на 5 месеца пък и моите вода нощем не пият, но досега 2г. и 4 мес. са се будили една от друга максимум 10 нощи и то, когато са били нещо неразположени, дори и да са кански викове на едната другата си спи. Rolling Eyes
 аз лично идеята с плача на я възприемам- т.е. на теория съм подготвена, но ако ми заплачат не издържам дълго...
 изтъркано, но сама ще се ориентираш по децата. Peace успех!

# 2
  • Мнения: 311
Мерси все пак, дано да успея без много нерви!

# 3
  • Мнения: 601
Аз съм след вас и акъл много не мога да давам, но да споделя за водата. Слагам шишетата в нещо като джоб от вътрешната страна на леглата и моите са се научили, като се събудят през ноща, да си вземат сами водата и да пият. Първия път бях направо втрещена, като видях празните шишета на сутринта.

# 4
  • Мнения: 649
пробвай с начина на петя17, наще и те се научиха да пият сами вода нощно време, но много се оливат и ставам от време на време за проверка, но не на всяко мрънкане. иначе още не съм ги отделила от нас, сигурно лятото, но знам, че няма да се будят един-друг.

# 5
  • Мнения: 4 965
Същата работа като Биби - спят сами почти от самото начало. Вода доскоро не пиеха нощно време - сега изглежда от парното ожадняват и им оставям шишетата в леглата.
Откакто са се родили, са се будили една друга 4-5 пъти, а мен ме викат нощно време максимум веднъж в седмицата - ако сънуват нещо, ако не им се спи или ако са болнички.

Общи условия

Активация на акаунт