Боровец-хотел Чамкoрия?

  • 1 799
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Бил ли е някой скоро?Моля за отзиви!

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 13:38 от chocha

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нищо не знам за хотела, но той е ЧамкОрия Wink
Плз, оправи го, че е очоизвадно   bouquet

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5 … meta=lr%3Dlang_bg

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Сори,ако съм извадила нечио очо Peace
Аз тез отзиви и обяснения ги четох.Но понеже другата седмица няколко дни ще бъдеме там и исках да попитам от първа ръка за отзиви Laughing

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чоча, дано някой се разпише тук, с актуално инфо!
Весел уикенд   bouquet

# 4
  • Мнения: 705
ние бяхме там миналата година, това актуално ли е newsm78

нашата стая беше двойна лукс, нямам особени забележки, но в тази на нашите приятели беше студено, не знам защо така се получи.
басейнът беше леко студен, но търпимо.
ресторантът не ми хареса, но ние ходихме предимно на кръчми из самоков, така че нямам обстойни наблюдения.
самият хотел е стар, от едно време, но леко модернизиран. доста е далеко от пистите, задължително ходихме с кола навсякъде.
друго не се сещам, ако искаш питай конкретно  Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пише,че хотела е реновиран има детски клуб направен,детегледачка,безплатен транспорт до пистите.Звучи ми добре,ще го видиме в действителност как ще е  Laughing

# 6
  • Мнения: 705
ееми честито   bouquet, и аз по това с детския клуб и детегледачката се залъгах и отидохме там. първо детегледачка няма, второ детският клуб е една затворена стая, мисля без прозорци, в която има малко топки и една масичка, например, нещо такова. аз само надникнах като пристигнахме и повече не си помислих за там. някак си бързо се примирих, пък и симона беше доста послушна и не ни е тежала като присъствие. транспорт до
пистите има - веднъж на ден, ако не се лъжа!!!!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Леле ти ме разочарова,а такива снимки са дали на сайта ooooh!
http://visit.bg/winter/photel.php?hotid=247
Пише,че сега е ремонтиран,а детската стая е цялата в прозорци на снимката

# 8
  • Мнения: 705
може и да греша за прозорците newsm78 знам само, че като се настанихме веднага отидох да видя т.нар детски кът, стори ми се много мрачно и изобщо повече не отидох.

снимката, обаче, е същата, която аз гледах миналата година преди да тръгнем Naughty

иначе симона се забавлява доста из фойето, играхме билярд, тя му се кефеше, бяга насам натам, басейнът й стана страст. общо взето това правихме в самия хотел.

приятно изкарване   bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Мерси!Дано Praynig

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Бях септември месец там, стаята беше голяма, с канапенце, топло си беше, можеше да се регулира парното. Определено реновирана и отговаряше на категорията. Далеч е от пистите, но пък разходката на мен ми харесваше. Ресторантът е малко кофти. По механите е по-добра офета, въпреки че аз и за тях мога много да споря.

Хареса ми, следващият път като отида сигурно пак бих отишла там, ако трябва да избирам с Рила.

Но като цяло според мен Боровец позападна.

# 11
  • Мнения: 705

да не пропуснеш да разкажеш като се върнеш  Naughty  Hug

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Аз се върнах.Ще разказвам малко по-късно и снимки ще пусна на стаята.Като цяло от хотела съм супер доволна! Laughing

# 13
  • Мнения: 705
моля т, сподели за детския кът, много ми е интерсно  Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Детският кът е стая с 10 топки #CrazyНямаше друго,съответно беше и затворена.Не съм питала дали работи,защото аз носих повече играчки,отколкото имаше там и можех в стаята да правя детски кът срещу заплащане Laughing
Доволна съм от хотела.Беше много топло,даже прекалено топло.Стаята беше разкошна.Мини бар,хладилник ,Тв.... Водата в басейна топла,сауни,парни бани и т.н. джакузита,фитнес всичко работеше.Персонала любезен с изключение на един зорък поглед на една бабичка,която явно е ревизорката в ресторанта и следи какво слагат сервитьорите Mr. Green
Единствено ресторанта беше под всякаква критика SickЗакуската беше добре,но това,което си го поръчаш на свободна консумация и трябва да се сготви ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт