съвет

  • 1 307
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравйте!Аз от много време не съм писала,по-точно от последната ми заблуда за бременност:( Cryсега пак съм в същото положение,но този път няма да бързам с прибързани изводи StopИскам да ви помоля за съвет:в момента съм на 1ви ден закъснение и нямам имам ама много слаби признаци за пмс(нетипично за мен)никакви пъпки или по-силни болки,само леки придърпвания в яйчниците!датата на последният ми цикъл беше 26.01 а имам 28 дневен цикъл!Около датата на ов бебеправихме или поне така си спомням!И въпросът ми е кога да си направя тест за бременност!не искам пак да се разочаровам Cryблагодаря на всички предварително и успех в бебеправенето  luvbed и стискам палци на всички да pregnant!целувки и  Hug от мен и на всички newsm51

# 1
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравей, Николета! Според мен можеш да си направиш тест, щом имаш закъснение! Би трябвало да ти покаже, но дори и да е отрицателен не трябва да се разочароваш, защото понякога тестовете отчитат по-късно. Зависи от концентрацията на хормона в урината. Така че моя съвет е - направи си тест!

# 2
  • Мнения: 7 718
Щом имаш закъснение можеш да направиш вече.

# 3
  • Мнения: 10 983
Когато ми закъсня преди 8 месеца Wink, си направих тест на 4-тия ден от закъснението и беше отрицателен. На 18-тия ден все още нямах цикъл и повторих теста, този път беше положителен!
През цялото време между двата теста имах леки болки в яйчниците и гърдите, подут стомах и слабо бяло течение.
Успех!!! Peace

# 4
  • Мнения: 54
Здравей,Николета!И на мен последният ми цикъл беше на 26.01. и е точно на 28 дни.Направих си тест първият ден след закъснението,който показа втората чертичка много бледа.Смятам да повторя теста,въпреки че съм сигурна за резултата. newsm10         Надявам се и при теб да е така! stork-boy

# 5
  • Мнения: 130
благодаря на всички ви!май ще се престраша и аз да направя тест стискайте палци за EFPей сега ще претичкам до аптеката и после ще пиша!svetul4ica честито и лека и безпроблемна бременност!

# 6
  • Мнения: 130
пак съм аз!взех си унимарк и резултата е една чертичка Cryявно ще си чакам лелката!благодаря на всички за подкрепата и само хубави новини и радости ви пожелавам  bouquet

# 7
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Е, не се отчайвай, Николета! Нали си прочела това:
Когато ми закъсня преди 8 месеца Wink, си направих тест на 4-тия ден от закъснението и беше отрицателен. На 18-тия ден все още нямах цикъл и повторих теста, този път беше положителен!
През цялото време между двата теста имах леки болки в яйчниците и гърдите, подут стомах и слабо бяло течение.
Успех!!! Peace
Щом няма лелка, има надежда! Просто повтори теста след няколко дни, ако все още ти закъснява! Успех! Стискам палци!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 35 817
Не се отчайвай - нов цикъл, нов късмет    Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 1 424
николета,
и при мен първият път ми излезе 1 чертичка - 1 -2 дни от закъснението.
обаче гледай  в аватара ми каква чертичка стана после! Peace
стискам палци.

# 11
  • Мнения: 686
Здравейте.
Аз си правех тест още в първия ден като ми закъснееше.Така се случи,че след като направих теста и се появи една чертичка ,не го бях изхвърлила и след няколко часа когато го взех да го изхвърля и го погледнах съвсем леко се забелязваше втората чертичка.Това ми се случи при втората и трета бременност.
Желая ти успех.

# 12
  • Мнения: 130
здравейте!още няма лелка ама аз няма да бързам с тестове!благодаря за подкрепата и дано да не идва този месец!благодаря ви!като направя тест ще пиша пак или пък като ми дойде лелката!и още веднъж благодаря на всички ви!много сте мили

# 13
  • Мнения: 2 825
Николета, щом няма лелка, то има надежда. Изчакай още 2 дена и повтори теста или направи направо кръвен, той ще ти покаже верен резултат със сигурност. Стискам палци да се похвалиш много скоро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт