kakvi sa posledicite ot t.nar."varzani ezi4eta"pri

  • 1 040
  • 6
  •   1
Отговори
# 1
kajete mi ,mamita sblaskvala li se e niakoia ot va s s podobno ne6to!bebe Presi e na 3 m. i ezi4eto mu e "varzano" Sad 4uvam razli4ni izkazvania!!kajete mi ne6ti4ko,ako ste imali opit s tozi problem!

# 2
  • Мнения: 2 006
''Къса юзди4ка'' ли имаш предвод?Ако да не представлява никаква опасност за бебо,не пре4и на кърменето нито е при4ина за по-късно проговаряне.С възраста ''юзди4ката'' се издължава и не се налага ле4ение.

# 3
  • Мнения: 2 051
Не зная на кое се казва "вързано" езиче Rolling Eyes
Ако става дума за юздичката виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5866&highlight=%FE%E7%E4%E8%F7%EA%E0
и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10633&highlight=%FE%E7%E4%E8%F7%EA%E0
Ако е друго, не мога да помогна...

# 4
  • Мнения: 590
Здравей,
сестра ми беше с къса подезична юздичка. Незнам да и е пречела за нещо, но като стана тинейджерка ходи да и я срежат. Притесняваше се че ще й пречи да се целува Grinning  На мен ми се струва, че при дъщеря ми също е къса юздичката, но не съм сигурна Rolling Eyes  Другата седмица ще помоля педито да я погледне Grinning

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
няма последици освен, че няма да може да се плези и да  ИЗВИНЕТЕ МЕ ...да бърка в гърлата на момичетата с език...Simple Smile

имах познат на 30 години, който беше с много къса юздичка и много го беше яд, че майка му не го е оправила това, докато е бил бебе. но иначе...си беше ОК. никакъв дефект в говора.

# 6
Цитат на: A.A.M.Belev
''Къса юзди4ка'' ли имаш предвод?Ако да не представлява никаква опасност за бебо,не пре4и на кърменето нито е при4ина за по-късно проговаряне.С възраста ''юзди4ката'' се издължава и не се налага ле4ение.
   Това ще каже лекар,който разбира от това!Има разлки при отделните случаи - ако се налага, се "резва" юздичката и проблема се решава за 1 минута!Спокойно, процедурата е съвсем елементарна, и моят син /7 мес./ има къса юздичка  и ще го заведа в стоматологията на МА да го погледнат!

Общи условия

Активация на акаунт