Кой е любимия ви душ гел?

  • 16 559
  • 242
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 151
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 958
  bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 151
  bouquet Еййй kiticat пак изби рибата  Hug Hug Hug Браво за хубавата тема   bouquet

Любимият ми душ гел е мъжкия на GILLETTE (не съм го виждала от 2 години в България) + мъжкия DENIM също   bouquet

Ако ползвам женски, то нещо с аромат на лавандула или кокос   bouquet
Много ти благодаря за похвалата.Аз пък никога през живота си не съм използвала мъжки душ гел. Thinking

# 3
  • Мнения: 664
моя е на crabtree-evelin, също ги няма в БГ, освен в хилтън

# 4
  • Мнения: 5 103
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.

# 5
  • Мнения: 577
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Peace
в момента poison на Dior

# 6
  • Мнения: 1 813
В момента ползвам на AVON един лилав... малко бие на мъжки аромат,но ми харесва  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 248
COTTAGE сякаш. Thinking
Онзи ден мернах в Римедиума някакви нови (не бях ходила скоро, така че може и да не са) душ гелчета, в малки шишенца ... попаднах на аромат "дива ягода". Мисля да си взема и да ги пробвам. Peace

# 8
  • Мнения: 3 647
Обикновенно ползвам душ-гела към парфюма, който ползвам.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 085
напоследък ADIDAS, иначе COTTAGE

# 10
  • Мнения: 1 564
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet
И аз най-често ползвам на "Фа".Също и "Ейвън". Laughing

# 11
  • Мнения: 4 068
Любимият ми е Елви на Орифлейм. Има невероятен аромат на момина сълза. Много нежно ухание и доста трайно остава по кожата.

# 12
  • Мнения: 14 471
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Grinning

# 13
  • Мнения: 599
Авен с колд крем.

# 14
  • Мнения: 4 151
На мен най-много ми харесват душ геловете на Fa с кокос,с ванилия и мед и с горски плодове. Wink  bouquet

и на мен много ми харесват. и за тази смешна цена са много качествени. въобще не ми се изсушава кожата дори и от гелообразните фа. ползвала съм на ейвън /кожата ми става чак на люспи/, на котидж, които също са хубави но са двойно по-скъпи от фа, а качеството им е същото.
фа са страхотни.
аз също ползвам мъжки душ гелове, на мъжа ми за разнообразие Grinning

Напълно съм съгласна с теб.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт