помощ кашлица

  • 863
  • 12
  •   1
Отговори
Детето ми кашля от 3 месеца гърдите му са чисти? Какво да правя, някой имал ли е този проблем?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
може да е на алергична основа. На нас са ни изписвали какпки зиртек за алергична кашлица и се повлиява много добре.

# 2
пихме фенистил капки , но не помогнаха, казват че е от секрети, които се стичат назад, защото на пред не тече нищо, но това не ме успокоява.. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 311
Ето с какво лекувам кашлицата на дъщеря ми,писала съм го и друг път.Издълбаваш една черна ряпа и слагаш в нея мед,колкото събере.Хубаво е да престои една нощ,защото ряпата си пуска сок.И после просто даваш на детето с лъжичка от сока с меда.На нас за един ден ни спира кашлицата.А рецептата ми я даде братовчедка,която така излекувала за 2 дни сина си на 2г,който кашлял 5 месеца и никакъв сироп не му помогнал.

# 4
  • Мнения: 24
И ние имаме такъв проблемл Даже тъкмо писах в темата на Birdie за мнение. Лекуваме се с фликсоназе спей за нос, но кашлицата не изчезва. Намаля драстично, но я има .... не зная какво да правим

# 5
  • Мнения: 6 164
казват че е от секрети, които се стичат назад, защото на пред не тече нищо, но това не ме успокоява.. Simple Smile

И аз това си помислих, при бебетата е така по принцип, от сополи, но не пише колко е голямо твоето дете?

# 6
  • Мнения: 24
Ами на 10 години. И аз съм неспокойна

# 7
  • Мнения: 4 392
Детето ми кашля от 3 месеца гърдите му са чисти? Какво да правя, някой имал ли е този проблем?
А докторът какво казва?

# 8
  • Мнения: 1 877
Щом кашлицата е толкова упорита,не са ли ви правили снимка на дробчетата?Боян така кашляше дълго време и се оказа с пневмония,която се видя само на снимка,иначе не се чуваше на слушалка.

# 9
  • Мнения: 112
Нашия малкия започна да кашля преди седмица по веднъж на всеки 3 или 4 часа.
Гърдите му бяха чисти и лекарят каза, че това или е алергия от банана, който му дадох за захранване или е от носоглътката.
Изписа му капки за нос - Коларгол , черни такива.
След 1 ден и половина кашлицата мина

# 10
  • Мнения: 4 392
Нашия малкия започна да кашля преди седмица по веднъж на всеки 3 или 4 часа.
Гърдите му бяха чисти и лекарят каза, че това или е алергия от банана, който му дадох за захранване или е от носоглътката.
Изписа му капки за нос - Коларгол , черни такива.
След 1 ден и половина кашлицата мина
А банана спряхте ли го? Защото, ако е на алергична основа, по- скоро причината е била в премахване на алергена, а не в Коларгола. Лично мнение. Peace

# 11
  • Мнения: 112
Да, банана го спрях, но кашлицата продължи още 2 дена. На следващия 3-ти ден сложих капките Коларгол и лсед ден и половина кашлицата спря  Simple Smile
Така и не разбрах от банана ли беше или от някаква хрема

# 12
Моето дете е на 7 месеца и доктора каза че щом кашля само вечер е от секрети които се стичат назад..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт