Къде разхождате бебетата си в квартал Витоша

  • 948
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте, мами от квартал Витоша. Моля ви споделете, къде разхождате бебетата си в квартал Витоша. Ние сме от скоро в квартала. Тук няма парк, няма и една малка градинка даже. Само прашни, кални улици с дупки. Аз не карам кола и единствената ни възможност да отидем някъде е когато таткото ни почива, а това означава само в неделя. Това е недостатъчно за бебо. Той е на два месеца и половина и още не го нося в кенгуру - мисля да изчакам да навърши три. Споделете ако имате подобен проблем....

# 1
  • Мнения: 110
Здравей ,ivista!Аз също живея в кв.Витоша  и най-често се разхождаме към къщите на Маргините или към ливадите,но има много кучета и си е малко страшничко да си сам.Дано по-скоро да облагородят квартала,наистина е неприятно да се разхождаш по прашните и кални улици.Може да се ходи и в Студентски град,като минаваш покрай резиденциите - пътят не е лош.

# 2
  • Мнения: 183
Ами да, идвайте в Студентски град.  Hug  Не че има много градинки, но пак е по добре от квартал Витоша. Тук има много майки с бебчета  baby_neutral  Ние често ходим в НСА. Там е чистичко и спокойно. Пък може да се запознаем и да ходим на кафе заедно. Тук поне кафетата са в изобилие.  Grinning Ама да вземат да направят поне и една детска площадка!!!

# 3
  • Мнения: 3 116
Ние сме от няколко месеца в този квартал, в едно блокче точно до ливадите.

Въпреки че малката вече е големичка разходките са ми голям проблем. Около нас разкопаха всички улици, кал до колене и се мотаме по бордюра на блока и в градинката му, но пък при нас деца няма и си е проблем Sick

Тези дни виждах едни мами с колички, разхождаха се покрай едно посолство (май на Судан). Там има една кооперация с малка градинка с пейка и люлка, където се събирали деца. Ама тя градинката 4 на 4 метра, а моята мома на толкоз не можеш да я задържиш Sad

Ако искаш като минем пак оттам ще погледна номера и улицата и ще ти я кажа, за да си намерите компания за разходка.

 Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 64
Аз ходих към къщите на маргините но по пътя минават много коли и те засипват с прах. Ходя и до студентски град, наистина пътя между посолствата не е лош, но проблема е докато пресека симеоновско. Аз пресичам до хотел брод и после вървя около 50 метра до пресечката за посолствата - колите по симеоновско направо могат да те отнесат, никой не спира, да не говорим как те засипват с прах.

# 5
  • Мнения: 64
А къде са ливадите?

# 6
  • Мнения: 110
Има черен път покрай къщата на Маргина,но сам не става да се ходи - има кучета,ако ходя натам съм с някой.А Симеоновско шосе е наистина кошмарно.

# 7
  • Мнения: 3 116
Момичета, не може ли нещо да се направи с тези кучето. И аз не смея да разведа детето си в квартала заради тях Sad Понеделник и вторник ще съм с малката и явно пак само двора ще обикаляме като затворници  ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 116
А къде е таз прословута къща на Маргините ?

# 9
  • Мнения: 1 455
Не съм ходила в кв.Витоша,но живея до вас. Laughing
Аз съм в Малинова Долина,точно до Ст.Град и редовно ходя в НСА.Лятото е страхотно и ако не ви е много далече,препоръчвам ви да наминете Wink
Иначе защо не се организирате,отидете при кмета и си поискайте площадка.Не би трябвало да е проблем,не си затваряйте очите.
Ние също нямаме наоколо,но понеже не сме получили акт 16 ни отказаха.Е събрахме пари и си направихме сами площадка.

# 10
  • Мнения: 64
Ние сме от няколко месеца в този квартал, в едно блокче точно до ливадите.

Въпреки че малката вече е големичка разходките са ми голям проблем. Около нас разкопаха всички улици, кал до колене и се мотаме по бордюра на блока и в градинката му, но пък при нас деца няма и си е проблем Sick

Тези дни виждах едни мами с колички, разхождаха се покрай едно посолство (май на Судан). Там има една кооперация с малка градинка с пейка и люлка, където се събирали деца. Ама тя градинката 4 на 4 метра, а моята мома на толкоз не можеш да я задържиш Sad

Ако искаш като минем пак оттам ще погледна номера и улицата и ще ти я кажа, за да си намерите компания за разходка.

 Heart Eyes
Видях посолството на Судан, но къде е тази кооперация с малката градинка? При нас също има вътрешен двор на кооперацията, но поне да се запознаем с други майки и бебоци...

# 11
  • Мнения: 3 116
Ivista, извинявай че чак сега ти отговарям, но нямах нет тези дни. Ами тя градинката е съвсем малка, пада се пред една кооперация, на нея има 2 люлки и една пейка. Мисля че точно до нея е улица Ангел Каралийчев, номер 1  Hug

Общи условия

Активация на акаунт