Последно сбогом!

  • 1 996
  • 21
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 569
Едно от най-оригиналните и стилни списания. Жалко, наистина.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Егати!
Само в него имаше какво да се чете!

# 3
  • Мнения: 239
Егоист научи селяните да си мислят, че говорят и мислят като граждани. Не може списание правено от селяни да бъде гражданско.
Никога няма да забравя една сутрин в Стария Град на Несебър, преди около 8-9 години май, когато една мега селянка седеше и чакаше пред будката да докарат списанието за да си го купи. Тогава разбрах, че 'Егоист' трябва да се преименува в 'Стани Софиянец'.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъ, стана ми кофти, аз бях читател.  Confused
Въпреки че последните броеве издишаха отвсякъде.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Язък...четях го от първия брой през 1996...последните години не съм го купувала, но жалко, жалко... хубаво списание със силни автори.

# 6
  • Мнения: 1 629
е, време му беше. Макар и да е прав Жоро, че си беше пътеводител на селянина из дебрите на 'лайфстайла', в началото беше велико. Ивайло Цветков като Ана Островска ме е разсмивал до сълзи. Карбовски беше забавен, без да е чак толкова циничен.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
е, време му беше. Макар и да е прав Жоро, че си беше пътеводител на селянина из дебрите на 'лайфстайла', в началото беше велико. Ивайло Цветков като Ана Островска ме е разсмивал до сълзи. Карбовски беше забавен, без да е чак толкова циничен.
И Ина, и Ина...имаше отлични попадения.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И Михаела Петрова от по-скорощните автори.

# 9
  • Мнения: 3 423
И аз го харесвах. Даже имам няколко броя тук.
Дафодилия, гледам пасващ аватар се мъдри...

# 10
  • Мнения: 4 068
В началото го четях много. Кефеше ме. После нещо ми изпростя. Жалко за списанието. Сценария за дипломната ми работа е по статия от един от първите броеве н Егоист. Автор на старията е Мартин Карбовски и се казва Общежитие. Жестока статия и стана страхотен сценарии.

# 11
  • Мнения: 2 070
От известно време в агенцията през мен минават хиляди списания, правя им мониторинг, вече ми писна честно казано. Напоследък ми е интересно да чета Тема, Business Week, някои неща в Motor Show и други мъжки списания. Честно казано мъжките са вече много по-интересни и любопитни от женските. Дано това Его да е готино, да не е прекалено лайфстайл и да има повече чисто човешки неща, като в стария Егоист. Извинявам се на фенките, но от Космополитен, Ева, Грация, Белла и сие направо ми се повръща, едно и също с месеци наред. Новото Joy и то така. Едно ту има силни броеве, ту е пълен бълвоч.
Вече никъде не чета хубави текстове, а за мен това е важно, само реклами и глупости.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Затъпя, щото добрите автори се ометоха, чела съм някъде, че Мартин Захариев бил стиснат работодател, а се нароиха списания, които явно им предлагат по-добри пари.

Лиске, учинайката се демодира  Laughing Като една селянка, чела редовно Егоист, се насочих към арт-лайфстайл аватар.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Напоследък ми е интересно да чета Тема, Business Week, някои неща в Motor Show и други мъжки списания. Честно казано мъжките са вече много по-интересни и любопитни от женските.
Така е.
Руският Плейбой например (преди 7 години говоря) беше невероятно силно списание - много интересни статии. А също и руския Космо (за разлика от американския о-колко-съм феминистично-настроена-и-всичко-мога-сама и копиращия го български вариант).
Аз си купувах Космо, мъжете - Плейбой и после си ги менкахме и на всички ни беше интересно.

# 14
  • Мнения: 239
От известно време в агенцията през мен минават хиляди списания, правя им мониторинг, вече ми писна честно казано. Напоследък ми е интересно да чета Тема, Business Week, някои неща в Motor Show и други мъжки списания. Честно казано мъжките са вече много по-интересни и любопитни от женските. Дано това Его да е готино, да не е прекалено лайфстайл и да има повече чисто човешки неща, като в стария Егоист. Извинявам се на фенките, но от Космополитен, Ева, Грация, Белла и сие направо ми се повръща, едно и също с месеци наред. Новото Joy и то така. Едно ту има силни броеве, ту е пълен бълвоч.
Вече никъде не чета хубави текстове, а за мен това е важно, само реклами и глупости.

Баце, на Тема оформлението и е хубаво, но истината е, че изсипва всички новини от предната седмица без да са пресни защото вече са се случили и останалите медии са ги сдъвкали на макс. Тема се появява и досдъвква нещата. Има разлика между едно Икономист и Тема например и тя е в това, че в първото може пак да боравят с вече дъвкани новини, но поне имат автори, които мислят самостоятелно и имат какво ново да ти кажат относно въпросните събития защото са уеко по-умни от журналетата във вестниците. Това в Тема го нема.

Бизнес Уийк в БГ е смешно поради 3 причини. 1 - Бизнес Уийк в чужбина е смешно, 2 - копират бая новини от чужбинския Бизнес Уийк, 3 - Личи си, че им се плаща за кампании по бизнес/политическа линия.

В авто мото чета само за Мерцедес ако се сещаш.

Затъпя, щото добрите автори се ометоха, чела съм някъде, че Мартин Захариев бил стиснат работодател, а се нароиха списания, които явно им предлагат по-добри пари.

Лиске, учинайката се демодира  Laughing Като една селянка, чела редовно Егоист, се насочих към арт-лайфстайл аватар.

Всичко трябва да започне с това как изглежда М. Захариев, как се облича и какви турбо интервюта дава. А, и причесчицата е добра. Нормално е списанието да е на тоя хал.

Напоследък ми е интересно да чета Тема, Business Week, някои неща в Motor Show и други мъжки списания. Честно казано мъжките са вече много по-интересни и любопитни от женските.
Така е.
Руският Плейбой например (преди 7 години говоря) беше невероятно силно списание - много интересни статии. А също и руския Космо (за разлика от американския о-колко-съм феминистично-настроена-и-всичко-мога-сама и копиращия го български вариант).
Аз си купувах Космо, мъжете - Плейбой и после си ги менкахме и на всички ни беше интересно.

Руският Плейбой е срамота щото пускат доста чужденки, а най-яките рускини ги нема.

Общи условия

Активация на акаунт