Про6апулник???

  • 570
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Някои може ли да ми каже кога се пражи про6апулник? Rolling EyesМного 6е сам ви благодарна Grinning

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не мога да разбера кога какво се прави newsm78.Ако,питаш за прощапулник се прави,когато детето се пусни само да ходи и долу-горе да ходи стабилно,за да стигне до предмитите,които ще са наредени.

# 2
  • Мнения: 115
Когато детето проходи самостоятелни.

# 3
  • Мнения: 5 026
При напълно самостоятелното прохождане на детето. Прави се питка, редят се различни предмети, търкулва се...

# 4
  • Мнения: 2 553
Когато проходи детето.Прави се питка, канят се роднини и гости.Нареждат се разни предмети и всеки се нарича за някаква професия.Питката се търкулва към предметите, детето трябва да тръгне след нея, да стигне до предметите и да си вземе нещо от тях.После питката се разчупва и изяжда, а дечицата тичкат около масата, за да ходи смело и напред детето за в бъдеще  Peace

# 5
  • Мнения: 4 621
Когато детето може да ходи стабилно само  Peace

# 6
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Да питам и аз за този прощапулник. Ние ходим от няколко месеца вече, но не сме го правили, не знам защо. Може ли сега да си го направим, ей така за традицията. Лошо ли ще бъде?

# 7
  • Мнения: 999
Да питам и аз за този прощапулник. Ние ходим от няколко месеца вече, но не сме го правили, не знам защо. Може ли сега да си го направим, ей така за традицията. Лошо ли ще бъде?
Можете да си го направите когато пожелаете, няма да е лошо!

# 8
  • Хасково
  • Мнения: 726
свекърва ми казва така- като направи първите си крачки детето майка му омесва една малка пита и му я търкулва между краката, да тръгне след нея. А като проходи хубаво се избира ден- на пълнолуние - прави  се истински прощапулник, нареждат се предмети, пуска се детето да си избере какъв ще стане, а питка се раздава на познати и роднини.
 беба ходи вече, но още не сме правили. Мисля да е към Великден, да се съберем повече роднини.

# 9
  • Мнения: 4 451
Когато детето направи първата си самостоятелна крачка.

# 10
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Когато детето може да ходи стабилно само  Peace
И аз така мисля,а не като направи първите си крачки.Аз правих на моята дъщеря  месец и половина след като проходи,даже тя тогава тичаше.

# 11
  • Мнения: 3 360
Вече са ти отговорили момичетата/и моля оправи си темата" Про6апулник"/

# 12
  • Мнения: 27 524
Да питам и аз за този прощапулник. Ние ходим от няколко месеца вече, но не сме го правили, не знам защо. Може ли сега да си го направим, ей така за традицията. Лошо ли ще бъде?
Можете да си го направите когато пожелаете, няма да е лошо!

А, това ми трябваше и на мен. Криско ходи вече, но изчаквам началото на другия месец, когато ще сме си вкъщи, ще бъдем с родители и роднини и близки и тогава исках да го направя. Тук... сами... Cry Тъжно би било. Но щом може, много се радвам, така ще направим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт