Жената винаги е преди, повреме или след ....

  • 1 671
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Баща ми често използва този израз, като оправдание или обяснение на някои от състоянията на майка ми или моите. Мисля си, че е доста сполучливо като имам предвид конкретно моя случай. Вие имали ли сте чувството, че ще полудеете преди да ви дойде М? Понякога съм толкова зле по време на така наречения ПМС, че изобщо незнам какво правя - люшкам се от депресия до еуфория, лея сълзи като реки, крещя и се заяждам с повод и без повод... Да не говорим за ужасният физически дискомфорт - все едно са ми вкарали въздух под налягане и всеки момент ще се пръсна. Много пъти съм търсила съвети и съм пробвала различни начини по които да облекча това състояние, но така и не съм успяла досега. Споделете вашия опит. Има ли вариант чрез който да си помогнем и да направим ПМС по - поносим?

# 1
  • Мнения: 677
Прекрасна темичка,ще я следя с интерес  Hug

# 2
  • Мнения: 3 423
Има ли вариант чрез който да си помогнем и да направим ПМС по - поносим?

Клатенето прави живота по-поносим.
Насам-натам, натам-насам, тралилила,
възвратно-постъпателно, тарамтатам.

# 3
  • Мнения: 236
май някви успокоителни ще ти дойдат добре,то и аз преди цикъл съм кошмарна-като цунами,скандали,ревове абе ужас после като ми дойде се кротвам и така до другия месец,пих едни хомеопатични ма нищо не помагат - боклук пълен.уж били за ПМС-то...сега мисля нещо глог,мента  на табл.билкови.

# 4
  • Мнения: 4 665
Това с тълкуването на настроенията на жените оправдавайки ги с цикъла е пълна простотия.

# 5
  • Мнения: 2 212
Почти няма... иначе щяха да са известни...Просто не се наливай много с течности, предвид и без това усещането за подуване и задържане на течностите... Хапвай повече сладко, разбирай шоколад  Wink - определено действа добре на нервите и допринася за малко по-спокойно да я караш... иначе всеки път си викам, че като си знаем причината трябва да овладеем това състояние, но не става, природата така го е направила  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 995
Мента-глог- валериан.

# 7
  • Мнения: 5 140
Преди цикъл съм като Вулкан, всеки момент ще изригна.

# 8
  • Мнения: 2 212
Абе не мисля, че хапове са подходящи - това е нормално състояние, вследствие на хормоналните бури, които се случват вътре...все едно като сте бременни да пиете мента глог валериан...Залага се на естествени мерки - шоколад, хубава музика, разходки на открито, шопинг терапия....и така... и предупреждение на всички вкъщи, че сте бомба със закъснител  Sunglasses

# 9
  • София
  • Мнения: 2 875
Шоколад и спорт Peace

# 10
Здрасти
Наскоро четох за някакви хапчета на билкова основа и чакам да ги пробвам.Казвали се АГНЕС и трябвало да се пият поне 2 месеца.
аз лично се побърквам,и като имате предвид,че съм даскалица,не се чудете откъде идат тия зверове,дето ги обсъждате,че ви тормозели дечицата и нямали призвание Joy
На всичко отгоре ми закъснява(през декември стана същото)и две седмици вече убивам наред #2gunfireЯвно,че скоро ще ходя на гинеколог,ама неща на тоя в поликлиниката. newsm78

# 11
  • Мнения: 2 759
Това с тълкуването на настроенията на жените оправдавайки ги с цикъла е пълна простотия.
              Peace  Crossing Arms

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Добре де, чета чета за това ПМС,
ами при мен няма нищо такова  newsm78
Аз ли съм сбъркана или съм щастливка ???

Прекрасна темичка,ще я следя с интерес  Hug

Това ме разби  Joy
Смея се като ряпа  hahaha

# 13
Супер щастлива си!
 и при мен почна преди около 3-4 години,и аз преди бях щастлива.

# 14
По тъмно ти се будиш
тормозиш се и чудиш,
защо ти закъснява
така те притеснява
Тест, Тест, Тест Sure Check
Има ли една черта
чухте ли добре една
теста е валиден,
а Жоро е невинен
Ако има две черти
ще повторим две черти
бързо, бързо му звънни
бременна си вече ти
Тест, Тест, Тест Sure Check

Общи условия

Активация на акаунт