Изведнъж започна да се поти много по челцето

  • 731
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Дъщеря ми е на 7 месеца. Предисловието е следното: преди няколко дни започна да кашля по малко, нямаше как да я заведа на доктор веднага, затова й давах Оксцилокоцинум, на втория ден, кашлицата почти отшумя и накрая изчезна, като остана едно похъркване откъм носоглътката. Прочиствам със Стеримар. 3 дни след началото на кашлицата, т.е. вчера вечерта след вечерното мляко в 22.00 тя не заспа, както обикновено и искаше да си играе, но ми направи впечатление, че изведнъж бузките й пламнаха и й изби пот по челцето, не на капки, а стана влажно и хладно, така си остана 2 часа докато заспа. Интересното беше, че челцето се оправи, но бузките останаха червени.  Спомних си, че беше с влажно чело и предишните дни, мисля, че дланите и ходилата й май не бяха мокри. Т. няма. Днес отидохме при педито и тя след настояване от моя страна ми каза, че е начална степен на рахит, някакъв медицински термин употреби. Каза и че си внушавам и самонавивам и т.н. за което не съм съгласна, защото ми се струва ненормално челцето да има мирис на пот при 7 месечно бебе 3 дни подред. Всъщност тези симптоми на рахит ли са или е било някаква реакция от заболяването. Дробчетата са й чисти, няма храчки, храма и т.н.
Вашите предположения?

# 1
и мойта педиатърка ми казваше че потенето е от рахита който имахме Ние се потяхме не само по челото но и по цялата глава-така че е възможно

Общи условия

Активация на акаунт