Гаднички упражнения

  • 1 664
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
За първото ви трябва кутийка кибрит, обикновена.  Mr. Green
Сядате на пода на колене. Поставяте лакътя на едната си ръка точно пред коленете си с отворена длан нагоре. Точно където свършват пръстите ви (не ноктите, ако са дълги  Laughing) слагате кутийката кибрит изправена върху тясната страна. След това кръстосвате ръцете си на гърба и целта е да вземете кутийката с уста. Без да отлепяте крака от пода, на колене си оставате, без да я придърпвате с език  Grinning и без да си пускате ръцете.
Упражнението показва как сте с равновесието  Tired

Някой знае ли други такива?  Laughing

# 1
  • Мнения: 5 877
Никакъв проблем, аз помислих, че кой знае какво ще кажеш.

# 2
  • Мнения: 183
Mушваш четири големи и седем малки , след което ти се засича колко метра навърташ за преодоляването на стометрова права.
Упражнението може да ти се стори , че не е гадничко , но имай търпение до сутринта.

# 3
  • Мнения: 3 447
Застанете пред печката. С дясната ръка бъркайте врящия боб. С лявата ръка дръжте на разстояние ревящото дете. Дишайте бавно и дълбоко. Представяйте си как расте бамбука край ромолящия поток. През цялото време не спирайте да повтаряте мантрата "Не, мамо, не пипай печката".
Упражнението е за абстрахиране от реалността  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 617
 Joy Joy Dona много готино упражнение. Скоро и аз ще го науча.

# 5
  • Мнения: 3 098
Застанете под касата на вратата.Залепете тялото си много добре към едната страна.Поемете въздух.Запо4нете да се накланяте към другата страна,без да отлепяте краката от изходното им положение и издишвайте бавно.Ако не си разбиете зъбите в касата,зна4и мускулатурата ви е в перфектно състояние. Party

# 6
  • Мнения: 27 524
Е, ама вие са майтапите. Моето си е сериозно  Crossing Arms
 Grinning

# 7
  • Мнения: 4 068
Блонди, аз твоето го изпълних без никакъв проблем. Гъвкавичка съм си, а явно съм добре и с равновесието. Това на Дона обаче е мисия невъзможна значи. Не ще да расте тоя бамбук и това е то. Оставам си само с боба и ревящото дете. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 447
Е, ама вие са майтапите. Моето си е сериозно  Crossing Arms
 Grinning
И моето  Tired

# 9
  • Мнения: 445
Застанете пред печката. С дясната ръка бъркайте врящия боб. С лявата ръка дръжте на разстояние ревящото дете. Дишайте бавно и дълбоко. Представяйте си как расте бамбука край ромолящия поток. През цялото време не спирайте да повтаряте мантрата "Не, мамо, не пипай печката".
Упражнението е за абстрахиране от реалността  Simple Smile
Друг вариант - Само за напреднали
Седите на стол. На коленете ви е мърдащия бебо. В едната си ръка държите купчина лекции. Чат-пат ставате да обърнете кюфтетата в тигана. На сутринта си взимате изпита поне с 5. Grinning
За сръчност- Пробвайте колко варени картофи ще обелите като използвате само една ръка (в другата съответно е бебо за баланс). Позволено е използването на всички други части от тялото. Grinning

# 10
  • Мнения: 3 537
Хихи!Вие ще ме уморите от смях! Joy Joy Joy

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всички варианти с бебо съм ги опитвала многократно и съм станала много добра bowuu

# 12
  • Мнения: 1 671
Не знам за боба - сигурно технологията на бъркането е друга, но следобедния кисел нееднократно съм приготвяла на котлона с бебе в едната ръка. Без майтап bowuu

# 13
  • Мнения: 7 107
Хващаш дланите си, но при кръстосани китки. Заключваш пръстите. Обръщаш едната ръка без да разкопчаваш пръстите. Получава се една дупка, в която напъхваш главата. По-трудното на това упражнение е да се разбере точно какво съм обяснила.  Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 447
Хващаш дланите си, но при кръстосани китки. Заключваш пръстите. Обръщаш едната ръка без да разкопчаваш пръстите. Получава се една дупка, в която напъхваш главата. По-трудното на това упражнение е да се разбере точно какво съм обяснила.  Embarassed
А, ей това го мога  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт