Виртуалният втори живот?

  • 1 086
  • 10
  •   1
Отговори
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Става дума за игра за която чух от познати. Виртуално пространство където можеш да работиш, печелиш пари, пазаруваш, строиш къщи и въобще да правиш всякакви неща, но във виртуалното пространство. Играе се с някакви виртуални пари - печелиш, спестяваш, инвестираш, харчиш.
В момента тази игра има към 30000 души онлайн, а страницата е видяна от повече от 3000000 души. Забравих колко са регистрираните и играещи, но са към милион. Shocked
Хора, светът е полудял. То и ние сме тръгнали натам с форумчето Mr. Green, ама тази игра ми се вижда чиста лудост. Дори днес чух, че хора от играта се срещат някъде в София и си разменят срещу истински пари някакви собствености и имоти от играта. Чували ли сте за тези екземпляри и как ви се струва?

# 1
  • Мнения: 5 539
Е дай линк де

# 2
# 3
  • в гората
  • Мнения: 1 486
регистрирах се Embarassed, ако изчезна трайно от форума, знаете къде да ме намерите Money.

# 4
  • Мнения: 4 585
     Е, преди 3-4 години синът ми като ученик беше и управител на цяла планета. За една година установи контакт само с една населена планета и търгуваше с нейните жители. Износа му беше главно на метали. Тая планета пък се управляваше от едно англичанче. Шантава работа, ако питате мен, обаче определено учи на нещо.

# 5
  • Мнения: 6 992
Търговски умения? Бизнес нюх? Wink

# 6
  • Мнения: 822
И аз съм се включила в подобна,но там пари се разменят само срещу унищожение на противник.Засега само във виртуалното пространство,утре и в други градове...

# 7
  • Мнения: 1 100
Много си падам по такива игри.  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 423
Някъде пък убиват от разстояние.

# 9
  • Мнения: 239
жоро01 е част от SECOND LIFE И ВИЕ ТРЯБВА ДА ГО ЗНАЕТЕ.

Имам си отрядче от 20на геймърчета, които карам да ходят около мен и да помагат при виртуално проблемиране. Бизнесът ми е с клубове за момичета, но имам и автомивки все пак. Рекетирам много юзъри, често ме предупреждават от играта, няма какво да направят тъй като съм пич и правя пари.

# 10
  • Мнения: 7 091
Вижте какъв анализ са му направили в Реджистър-а:
http://www.theregister.co.uk/2007/02/20/second_life_analysis/

Общи условия

Активация на акаунт