За триколките с дръжка

  • 1 891
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Идва лято , а с него идва и времето за т.нар. от мен бутачка.И сега искам да споделите мнението си за тяхното качество , здравина , удобство и цена .Каква имате и дали сте доволни от нея!

# 1
  • Мнения: 5 790
Ние имаме ето  такава Подариха ни я, но според мен не е удачна. Виктория е излизала с нея не повече от 10 пъти за година и 3 месеца. Всеки път аз бутам триколката и нося дете на ръце. Може би си зависи от детето, но Виктория се вози на нея 10 минути и й писва. А и точно този модел хич не е удобен, защото няма рамка около седалката - т.е детето слиза, когато поиска. Освен това, прекрачването на рамката й е доста трудно все още и пада доста често. Управлява се трудно, защото дръжката отзад не контролира кормилото и детето си върти педалите накъдето си иска, а майка му прави мускули, докато се опита да го вкара в пътя. В резултат, след всяко излизане освен кръста от носене, ме болят и ръцете от бутане. Ако си избираш триколка, не си купувай такава, въпреки че изглежда много красива.

# 2
  • Мнения: 1 881
На нас ни подариха обикновено "куче", ами ужасно е Close
Трудно се управява, детето за 10 пъти качване, 2 пъти се обръща, а веднъж си изкълчих ръката, при опит да я задържа да не се обърне за 3 - ти път!

Ако можеш да си позволиш ето това.........мисля, че ще е удобно, но да кажат мамите ,чиито деца имат такива!

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1096.htm

# 3
  • Мнения: 510
Ние имаме ето тази.
На малкият му харесва да се вози, но за здравина не мога да кажа още нищо, защото я има от скоро.
С дръжката можеш да контролираш посоката на движение. Ако детето реши много да мърда кормилото, има механизъм на заключване, който да позволява движение само напред. На външен вид според мен е доста симпатична  Simple Smile . По принцип има мелодии, но при нас стана така, че като сложих батерии започна да свири без прекъсване, вместо като натиснеш копчето  ooooh!, така че за момента оставаме без музика.

# 4
  • Мнения: 1 455
Като купувахме на сина ми намерихме само евтин модел от Илиенци(бяха обрали всичко за 1 юни) и за нищо не става.Така си стои в коридора въпреки,че сина ми съм го качвала и на други колела и не иска да стои,не го влече.Има деца които не слизат от тях,но моето не е така.

# 5
  • Мнения: 2 467

Ако можеш да си позволиш ето това.........мисля, че ще е удобно, но да кажат мамите ,чиито деца имат такива!

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1096.htm

Не е удобно за навън. Купихме подобно, с дръжка за контрол от родител точно за разходки, ноооо...  оказа се невъзможно. Много малки гуми и никакъв шанс за каране по улицата. Бебата си тътрузи краката по асфалта  ooooh!

След това татето и купи такова : http://skycode.911.bg/a2/offers.asp?p=2120738&id=5479&m=29  Грозновато, но още е здраво. Това лято мисля пак да го ползваме докато оцелее  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 549
За тази възраст, това ми е фаворита, а и става и за по-нататък.
http://www.mothercare.com/gp/product/B000JFFBH8/sr=1-44/qid=1168 … 1031&mcb=core
Не знам обаче дали се внася.

# 7
  • Мнения: 522
Аз вече писах в една друга тема ама пак да кажа-не са удобни ама хич тези колела.Нашето е куче на Чиполино-нестабилно неудобно,крачетата на дечко прегънати,счупи се на 5-тото излизане дръжката,та свекър ми я ремонтира,щото "колелата нямали гаранция".Изобщо не го препоръчвам,но пък децата им се радват Grinning.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Имахме колело подобно на това на magica. Много ми беше удобно и Дани много обичаше да се вози. За съжаление му се счупи дръжката и още чака тати да го ремонтира Cry

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Ние вече имаме даже 2-ро.Първото беше Бертони на второто излизане се отказах от него.Сега за Коледа купихме на Смоби,засега е здраво,но го кара само в къщи.Ще видиме на лято

# 10
  • София
  • Мнения: 123
Ние имаме това .За сега съм много доволна.Става и за малки,и за по-големи дечица.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 176
Имаме тази:
http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/tricycle_blue.jpg
Удобна е за разходка, защото се управлява лесно, има сгъваема степенка за краката, която се ползва ако детето не върти педалите, ограничител (който може и да се махне), багажно отделение, регулируема на височина дръжка.
Единственият проблем е, че като излезем на разходка малкия предпочита да я бута за дръжката вместо да седи на нея, и е фен на неравните терени и газенето на случайни минувачи  Mr. Green
В редките случаи когато е кротък съм се е убедила, че самото съоръжение си е ОК.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 912
Ето я нашата   малката много си я харесва,може да се вози с часове и вече не иска да се вози в количката.Има и покривче,но засега не ни трябва и не сме го сложили.И музика има. Малко се е поразхлопала от разбитите ни улици,но още държи фронта  Crazy

# 13
  • Varna
  • Мнения: 333
Иван има триколка като на Магика само,че жълто с  пчела.    Регулира се дръжката, а също така и контрола върху кормилото. Има и мелодии. Експлоатирано е много повече от една година. Далечни разходки по два пъти на ден. В морската всички дечица си играеха с него. Накрая се счупи желязото което свързва дръжката с кормилото. Но въпреки това съм много доволна и като порасне Симона и за нея ще вземем такова, ако не излезе по-добър модел дотогава.

# 14
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565

Това е нашата - подарък за рождения ден. Лесно се управлява, лека е и има много мелодии, очичките се движат и нослето свети. Засега съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт