Давате ли витамини?

  • 845
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Може и да се е обсъждал порблема, но аз незнам Blush Давате ли витамини, особено през зимата и какви? Аз лично Давам сироп на д-р Тайс Мулти - Витаминол, 15 дена и 15 почивка. Искаше ми се да давам отделно и вит. С през зимата, но на ампули е много скъп (1.50 ампулата за 1 ден), а от таблетките повръща.

# 1
  • Мнения: 7 831
Здравей,
И аз им давам сега пият Мултисаностол, но съм давала и Киди и тези на д-р Таис. Вярно е, че казват, че това са синтетични витамини и не се усвоявали много, но то какви толкова плодове ядат децата  Rolling Eyes в този сезон , та да си набавят естествени.

# 2
Давам профилактично през 2м. Киди и съм доволна

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами давам да, всеки ден
на закуска: прясно изцеден портокалов сок или портокал просто, нарязан на парченца към закуската; лимонов сок с мед; сок грейпрут в комбинация с нещо друго, - това е всяка сутрин

на обяд: без краставица (домат, или салата моркови), не се сяда към основното ядене.

сл.обяд към след.закуска: ябълка или мандарина.

и така през зимата особено наблягам на витамите

това не ми пречи да правя и курове с Мултисаностол по 1ч.л. сутрин, но предимно наблягам на пловоде и зеленчуци, "наблягам" - меко казано, изключително държа да присъстват ежедневно в менюто на Ади.

Общи условия

Активация на акаунт