Препоръчайте ми помпа!

  • 2 173
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Мили момичета, препоръчайте ми помпа за изцеждане . Знам ,че всички хвалят много Авент, но
аз първия път нямах почти никаква кърма и сега предпочитам да си купя  някаква по евтина.
Дайте съвет !

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Знам ,че всички хвалят много Авент, но аз първия път нямах почти никаква кърма и сега предпочитам да си купя  някаква по евтина.
Дайте съвет !
Не искам да звучи като хвалене или реклама, но аз наистина ползвам Авент и съм много доволна. Други марки помпи не съм ползвала, така че нямам база за сравнение. Смятам, че има и други хубави и евтини марки, които могат да ти вършат работа. Може би другите мами ще кажат. Успех  Peace 

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
аз също съм за авент, макар че вече не се изцеждам ( само в началото ).

# 3
  • Мнения: 1 896
Знам ,че всички хвалят много Авент, но аз първия път нямах почти никаква кърма и сега предпочитам да си купя  някаква по евтина.

Този път ще имаш! Стига да сложиш бебето възможно най-рано да суче и след това да го кърмиш често (а не по часовник), включително нощем. И да не даваш вода и добавка. Кърмата ти е гарантирана.
Препоръчвам ти да разгледаш някои теми за старта на кърменето в библиотеката на кърмаческия форум, а също и помпата на Авент - наистина е най-добра от ръчните.
Ако ти се вижда скъпо, можеш да я потърсиш втора употреба из форума - с добро измиване и стерилизиране не е проблем, а и тя издържа на много използване, защото е качествена.
Леко раждане и успех с кърменето! Можеш го!  Grinning

# 4
  • Мнения: 139
baby nova- на мен ми върши идеална работа и цената и е 4.50лв.
има я същата, но NUK, но цената май е към 20лв.
аз от моята съм много доволна.
аз се цедя редовно, защото произвеждам повече мляко от необходимото.

# 5
  • Мнения: 1 273
Ами Авент. Ползвах я в болницата (там ми дадоха такава, защото не бях си купила)-- страхотна е! Това обаче го разбрах, чак след като се прибрах и реших да спестя някой лев та си купих Дисни--хич не ми харесва--върши работа, но не създава такъв вакум като Авент. За мое щастие сега не се налага да се изцеждам (че това ми е най-кошмарното нещо) бебо изцежда всичко Mr. Green

# 6
  • Мнения: 999
Аз имах най обикновена тип спринцовка, но честно казано най лесно и удобно ми беше да се изцеждам с ръка.

# 7
  • Мнения: 390
Само Авент-от началото се цедя и давам с шише,и ако не беше тя щях да загина.Само тя успява да ми помогне в цеденето-пробвах и спринцовка,и други-само тя! PeaceНа ръка не ми е лесно,цедя се така само при запушвания и всичко се стича по ръцете ми  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
По-добре не рискувай с евтина помпа.Аз ползвах Авент-в началото нямах никаква кърма,но с тази помпа кърмата ми тръгна доста добре.Тук има доста обяви за ползвани помпи на прилична цена.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 775
С баткото ползвах тип  спринцовка, разраниха се зърната и получих мастит. Сега съм на Авент и не съм имала проблем. И усещането е същото, както при сученето на детето. Помисли за втора ръка, но не си прави експерименти, много боли Hug. Имаше някъде из форума.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Авент,но,ако не ти се дават толкова пари Дисни около 20 лв е!

# 11
  • Мнения: 707
Имам AVENT, но не съм кой zнае колко очарована от нея. Колкото пъти съм опитала, все съм си раzранявала гърдите. Прекалено голям вакуум съzдава. Аz се иzстисквах с електрическа, но цената и е беzбожна.
Ако искаШ хубава помпа, но евтина, купи си втора употреба Simple Smile.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 15
АВЕНТ - най-добрата! струва си парите. Аз се изцеждах до 6-тия месец, защото имах много кърма. Сега вече се регулираха нещата.

# 13
  • Мнения: 1 043
  и аз за авент Peace

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 19:56 от krissie

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Аз също ти препоръчвам Avent ,но ако ти се струва скъпа  bertoni също върши работа. Hug

Общи условия

Активация на акаунт