Какви моливи,пастели и фулмастери ползвате?

  • 1 731
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Струва ми се, че когато не са качествени отказват децата от рисуването. Моливите ни са много твърди, а и пастелите. Не се получава плътен рисунък, а тънки чертички /направо драсканици/. Има ли фулмастери, които лесно да се изчистват и изпират? Помогнете ни да рисуваме с удоволствие!!! newsm78

# 1
  • Мнения: 545
BIC, Fischer Price...
които и да са маркови модели ще свършат работа..избягвай евтини и неизвестни китайски производители..въпреки че и почти всички маркови фирми произвеждат в Китай, качеството и контролът са различни..

приятно рисуване!

Клео.  bouquet

# 2
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
на Кохи нор има едни моливи точно за малки деца - дебели са колкото показалеца ми и са удобни за хващане, а и пишат дебело Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 659
За да се изпират лесно флумастерите трябва да са на водна основа. Ние сме още малки и засега драскаме само с пастели, но има една марка CARIOCA, която предлага не само обикновени, а и текстилни боички, боички за стъкло (+ шаблони) и 3D боички. Техните маркери и флумастери са нетоксични!

# 4
  • Мнения: 8 505
Дадох на дъщеря си моите моливи-на Стабило,сполучливи са.Поредните пастели купих от Кауфланд-марка не мога да кажа,защото хлапето скъса кутийката.Много лесно се рисува с тях,много са меки,дори полепват по пръстите.12 цвята за около 3лв-това е единственият ориентир,който мога да дам.

# 5
  • София
  • Мнения: 847
основно на Кариока - има страхотни и най-различни, тънки, дебели... Най-голямо разнообразие съм виждала в Бонжур. Имаме и чудесен комплект дебели флумастери на Сенатор. За пастели - мъжът ми й купи коплект на Дисни с 30 цвята - много са меки и хубави, ама струват 27 лв. или нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт