Дрехи за бременни

  • 618
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
моля ви кажете ми от къде мога да си купя хубави дрешки за бременни,че нещо в последно време взе да ми става все по-трудно да влизам в моите.Нямам никаква идея къде се продават и ще съм благодарна на всякакви съвети

# 1
  • Мнения: 4 668
Аз много си пазарувах от магазин МАММА Донна , на ул.Самуил до Солунска  Peace
Имаше много приятни и елегантни модели , а на като за параход , както обикновено изглеждат дрехите за бременни . Мисля , че няма да съжаляваш , ако се разходиш до там .
Другото място от където съм купувала е Бенетон , но там имат по 2-3 блузи и дънки ... както и да е - погледни . Аз оттам си взех страхотна дънкова пола с ниска талия  Flutter
И последно - на ул.Фритъоф Нансен , почти преди завоя към бул. Левски - срещу НДК , магазинът май беше АМОРЕЙ ... ама не съм сигурна ... - там има хубави дънки , блузки , джинси  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз много си пазарувах от магазин МАММА Донна , на ул.Самуил до Солунска  Peace
Имаше много приятни и елегантни модели , а на като за параход , както обикновено изглеждат дрехите за бременни . Мисля , че няма да съжаляваш , ако се разходиш до там .


 Peace

# 3
  • Мнения: 2 197
На последната спирка на трамвай 5 (зад съдебната палата), на изхода с Алабин има един голям магазин с щандове. Най-вътре има щанд за бременни. Там също има много и хубави модели, не само панталони и гащеризони, а и доста блузи и, поли и рокли. Аз накупих от там доста неща. Накои даже облякох по веднъж. Хубавото е, че имат и малки номера, защото в повечето магазини имат от 58 номер нагоре. Не знам какви са тези бременни.

# 4
Ами в Премама имат чудесно намаление за дрехи за бременни - или поне имаха...

# 5
  • Мнения: 259
Има едно малко магазинче в Люлин на кооперативния пазар,скоро го отвориха.
Има много хубави дрехи за бременни.

# 6
  • Мнения: 2 663
Новата колекция на Премама е страхотна, другата седмица ще е разопакована напълно новата стока.Гледах каталога и нещата наистина за супер

Общи условия

Активация на акаунт