Отговори
  • Мнения: 1 610












Голата Истина
    Потребител : nemski               
    Парола: 777777




Оле, бягайте краченца, че ще изпуснем регистрирането в  КАРТАТА!



 Подреждам старите теми :

Мами в Германия
Мами в Германия 2
Мами в Германия 3

Мами в Германия 4
Дас Фюнфте дойче тема
Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА

Дас Зийбте дойче Вайнахтстема 
Ахтунг- Ахтес Дойчес тема! 
Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема 

10та Биографична тема на немските мами
В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11 
На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)

Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
Die Jecken sind los и в Германия се маскираме



 Интересни книжки      :


И още от пепеляшка :
 Smart Love
 Die emotionale Welt des Kindes
 Pathways to language(на английски, но си заслужава!)
 Was will das Kind mir sagen
 Medienkinder (на разбираем език обяснено за влиянието на ТВ върху малките)
 Die Hebammensprechstunde (за бъдещи мами)
 Das Stillbuch(тя ме научи да кърмя, за разлика от сестрите и акушерките в болницата)
 
Аптечката за спешни случаи:
Панадол бебе, Нурофен бебе, Камомила 9 , Дентинокс, Мукоплант, Лефакс, paracetamol / свещички/ , Osanit за  зъбоникненето, физ. раzтвор Kochsalzlösung , Бепантен мехлем


Всички гости и посетители на темата приветстваме :
Добре дошли в страната на пивото, от което всички остават доволни   хубавото време и красивите жени
 !

# 1
  • Мнения: 260
Е тоя пич ме раzби!  #Crazy
Даваха го преди малко по SAT1.
Трябва от 1 март да влеzе в zатвора zа 15 месеца, zаради Интернет иzмама.
Обаче той си подготвил къщичка на 22 метра височина, на един стълб, и каzва че няма да слеzе докато не му раzгледат отново делото, zащото е невинен.  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 768
Добруу утрууу. Mr. Green
Много спите карнавалки.. Whistling
Моето ми6ле ме притесни тая но6..Като zаспа в 10 се събуди 4ак в 7 сега и то добре я събудих аЗ със сто zора ина4е кой zнае кога 6е6е дсе иЗлупи.. EmbarassedДори вЗех да се притеснявам,дали ди6а това дете..Все пак 9 4аса сън...Странна работа.. ooooh!

Имате ли при вас тоЗи детски магаzин "ernstings-family"?
Аz много 4есто купувам на малката от него.Има много хубави не6а,а и доста иЗгодни..Особено раЗни рокли4ки,поли4ки.. Heart Eyes

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Утро! Мен пак строителите ме събудиха в ранни зори. Няма свършек това тяхно чукане, пукане и бръмчене ей  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Веси, имаме го този магазин, и аз от там пазарувам, то голям избор в наше село няма Confused

# 4
  • Мнения: 2 292
риенка, хайде дори и да не успеем да иzпишем цялата тема до 1 Март , все пак да подготвиш нещо zа Баба Марта. Аz мног ого харесвам тоzи праzник  Hug

# 5
  • Мнения: 1 584
Добро утро Simple Smile

Някой разбра ли нещо за традициите по карнавала? "Свекито" ми разказва снощи как във Франция вчера се замервали с брашно и яйца, а от днес започвали да постят.

# 6
  • Мнения: 260
Тоzи магаzин го нямаме, но имаме фабрика zа детски дрехи, с магаzин, и там цените са много далаверски.  Laughing

# 7
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Здравейте и от мен!
Вивитке , не се излагай!
Как няма да я допишем до 1ви март?
Миналата тема е започната на 17.02 и завършена на 21.02
Даже още една ще изпишем!

Риен супер са мацките! Бе наште мъже цицомани ли са?
Имам ангебот за теб за частен бизнес. С минимум средства и максимум усилия.  newsm78

Грами, близначките са супер сладуранки..но се хващам за главата само като си помисля...всичко по 2

# 8
  • Мнения: 1 610
Имам ангебот за теб за частен бизнес. С минимум средства и максимум усилия.  newsm78

Ще правя темите във форума пък ти ще ги продаваш
Вивита , бързо ги пишем темите. И аз си мислех нещо за баба Марта, но много рано...Дай заглавие
Аз се оттеглям до довечера. Да сте се разписали всички като дойда пак  Laughing

# 9
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Риен , съвсем сериозна съм!  Naughty

Само се чудя тук ли да пиша или на лични.  Thinking

Мами ,  вие сами ли си попълвате данъчните декларации или фирми се заемат с това срещу съответното възнаграждение?

# 10
  • Мнения: 3 521
Добро утро, мадамчета...

И аz се присъединявам към теzи, на които им ремонтират над главата ooooh!...Съседите отгоре си санират балкона. Пред проzореца се точи някъв кабел с кофа на него, под проzореца седи един бус и дъни някаква беzобраzна муzика(предполагам немска чалга Thinking), един от чиляците си подсвирква, другия припява, а третия маА с Кангото...
А бе я кажете при вас съседите читави ли са? До сега сме сменили 3 жилища и винаги има по някой ненормалник_в първото беше една тетка, която ВСЕКИ ден чистеше жилището комплет, миеше джамове и бършеше прах от външната страна на рамките на проzорците_zапочваше в 7.00000000 и свършваше с иzтупване на парцалите в 11.14 Shocked...Във второто директните ни съседи се иzтрепваха всяка събота сутрин, а неделя си крещяха от 8 до 19ч. Shocked Shocked...Сегашните са май най_свестни на вид и най_луди от всички(говоря zа комплекта комшии от горе, долу, ляво, дясно и , раzбира се, черната станция на партера до входната врата Crazy)

# 11
  • Мнения: 3 521

Мами ,  вие сами ли си попълвате данъчните декларации или фирми се заемат с това срещу съответното възнаграждение?

Сами, купуваме си софтуеар и цък цък на комФЮтъра.

Тц. Мъжо не е цицоман, ако беше нямаше да ми е половинка. Аz от отбора "Пъпка на ребро" Mr. Green

Риен, много фънки тема...както винаги де Rolling Eyes.

# 12
  • Мнения: 1 636
Аz ги нося на данъчни,zаzтото плаЩаме 100? zа на двама ни,но хората си zнаят всичко какво да се пи6е и ако има иzменения ми ги каzват.Една година бяхме вzели 1 ЦД zа данъzите и не намерихме къде се zадава zа помоЩ на родителите,а тъй като го правим(по документи  Mr. Green) та пак отидохме накраят при Щойербератерите.
Веси,ако иска6 да отслабне6 не ти трябва диета,вzеми ми 2 сина zа 2 месеzа ти гарантирам мин.10кг. hahaha
За карнавалът zабравих да питам,дано днес се сетя.
Ние до сега не сме имали ло6и съседи,чак сега я оzелихме една над нас,на 42 год.ходи на теси курсове zа отслабване,мъж не сме виждали да влиzа или иzлиzа,но го чуваме някой път и моят каzва,че крие Кваzимодо у тях.Вика като луда,дори и ноЩем от рода на "Arschloch,lass mich in Ruhe...".С нея много проблеми имаме,но и тя с нас  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 292
доки сами и беz софтуер. вzимаме си формулярите и си ги попълваме. zа нещата , които не раzбираме си има поясненеие.
zаглавие БЕли и  червени, като мартеничките zасмени
съседи ... в първото жилище имаше една , работеше нощем и като си вzимах сутрин душ я будех, та имах големи раzправии.
въпрос, не ми се zадава в плетачките ,че е сигурно страшно тъп zа теzи майсторки. Знае ли някой какво е права жартиерна плетка (плете се всеки ред лицево? ) и zнае ли някой какво е свивка и наметка ?????

# 14
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Оооооооооооо....ние сме супер!
Живеем в кооперация с 4 апартамента , но нямаме съседи.Другите са необитаеми.
Преди дънех Аеросмит ,ама откакто родих се кротнах!  Mr. Green

Зная  и плетки...чакай сега ще напиша

Права жартиерна е една лицева и една опакова...само това.На другия ред не ги разменяш..а си изплиташ пак бримките както са лицева, опакова
Наметка е да е: изплиташ бримката и намяташ конеца отгоре и прехвърляш на другия шиш
На другата страна изплиташ бримката  заедно с намятката това е Свивка

Вивита наметката е така но за  свивката не съм сигурна...дали не зе изплиташе и още една бримка? Забравила съм...беше преди 100 години...

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 11:25 от Шехи

Общи условия

Активация на акаунт