За булките нещо да попитам

  • 2 486
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Нормално ли е ако една жена се зажени втори,трети или n-ти  път да бъде отново булка с всичките му салтанати ? Всъщност точното определние не е " нормално ", но в момента не ми идва вярната дума ooooh!
 Зная, че  отговора на въпроса си е индивидуален за всеки човек в зависимост от разбиранията му, но въпреки това ще ми е интересно да прочета мнението ви.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 00:46 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 5 468
Аз лично, не бих се заженила втори път, не само с рокли, сватби и прочие..., ами изобщо Naughty.  Разведа ли се някога, ниииикога няма да се омъжа отново.
Но има различни хора, за това и отговорите ще бъдат различни. На някои им е кеф, всеки път, като се обвързват, да се подписват с брачни клетви... и да са "булки".

# 2
  • Мнения: 6 417
Аз като една нееднократно омъжвала се булка мисля, че не е много редно, пък и айде няма нужда.  smile3506

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Защо не.. особенно ако това я прави щастлива  Wink

Ако се женех отново, определено не бих го направила с бяла рокля... не заради някакви предразсъдъци, ами просто бих си взела някой прекрасен и супер екстравагантен тоалет(примерно на Виргиния), който иначе не бих си купила   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 664
Разведа ли се някога, ниииикога няма да се омъжа отново.
Ню, недей така Simple Smile
За обличането в бялата рокля говоря най-вече Laughing

# 5
  • Мнения: 3 098
Аз се омъжих не по традиционния на4ин.Първо роклята ми не беше бяла,ами цвят шампанско,после младоженеца съЩо не беше в 4ерно.

# 6
  • Мнения: 5 539
Ааа, зависи, ако става въпрос за теб - ДА, задължително в бяло и със всички салтанати Flutter Млада си, хубава си, що да не...
Ако е някоя жена, минала 40-те,  Stop

# 7
  • Мнения: 2 792
 Ами да нормално е, ако я кефи ритуала, цялата символика и без това е въпрос на лични предпочитания.

# 8
  • Мнения: 2 353
  Може и по дънки, може и с рокля...Човек като пощурее, може и с чувал на главата да се ожени.
  При всички положения не бих се съобразявала с това, че ми е втори път и никога, НИКОГА не бих обула неудобни обувки!

# 9
  • Мнения: 6 991
Ако на него му е първи и са младички - защо не Wink
Иначе ако и на двамата им е втори брак - вече са минали веднъж през тоя екшън, за какво пак да се тормозят. То не е лесно сватба с всичките му джуфки...

# 10
  • Мнения: 3 423
Редно е. Редно е и банда мангали с жълти пуловери
без ръкави да думкат тъпани пред вратата на булката,
докато цялата рода се дере, че мома се с рода прощава.

# 11
  • Мнения: 3 569
Всеки е свободен да прави каквото си иска. Ако искаш и 16 пъти можеш да си булка. Забрави за правилата и действай импулсивно.

# 12
  • Мнения: 803
Както сама казваш - въпрос на лични предпочитания.
Аз лично не виждам нищо нередно, ако някой се жени 2ри път, да си направи сватба с всичките му ритуали и обичаи (ако това иска, разбира се). Важното е булката (а и младоженецът) да са щастливи Heart Eyes

Това, че някой се жени втори път не го прави втора ръка човек и не виждам място за притеснения. Важното е човек да намери любовта и щастието си. А както знаем, това не винаги се случва от първия път. Wink

# 13
  • Мнения: 743
Всяка сватба е сватба заради младоженците. Ако жената се омъжва за втори, трети или н-ти път не виждам защо да не се облече с бяла рокля?! Защо този новият съпруг да няма щастието да види БУЛКА до себе си? Стига и на нея да й е приятно. И да не е с една и съща рокля, разбира се! hahaha

# 14
  • Мнения: 27 524
За мен да.
Ако ми се наложи да бъда булка няколко пъти, вярвам и искам всеки път да го изживявам като нещо ново и за първи път. Без угризения и без притеснения. Не виждам нищо лошо и странно в това  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт