АД-моля помогнете

  • 918
  • 5
  •   1
Отговори
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Имам въпрос към мамите ползвали козметиката на А-дерма за своите бебета На нас ни исписаха гел за измиване на тази фирма и масло за тяло exomegaно след първото ползване бебето се влоши и се изрина на коремчето и гърбчето като до сега не е имало такива изяви Искам да ви попитам дали сте ги използвали и вие и какви са вашите мнения Вече незная на какво да се доверя за доброто и здравето на моето бебе

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е с АД.Първо го мазах с Елоком,после му изписаха Екзомега за поддържане.Мажа го от 3 месеца и на него много му помага,не е имал никакви странични реакции от него.

# 2
# 3
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
като се замисля същия ден бях само на сандвичи от Макдонълц дали пък не е било реакция от тях/ние още се кърмим/като различна храна

# 4
  • София
  • Мнения: 481
Възможно е да е от козметиката- при нас се е получавал проблем дори от специална козметика за АД. Всичко при тези деца е много индивидуално. Остави кожата да се успокои, намажи пак и ако отново се получи обрив, ясни са нещата.

# 5
  • Мнения: 1 461
Здравей SISI  HugМоета момиченце има атопичен дерматит , появи се когато беше на 15 дена. Ползвали сме какво ли не, A DERMA, Sensibio DS душ гел, балсамчето на д-р Тайс, Lacoid lipokrem, Elkom, Lipikar , Sebamed , Advantan milk, Atoderm pp, последно ползвахме серията на Мустела за суха кажа Stelatipoa  Hug.Страшно съм доволна   bouquet повече от А дерма. Слагам олио във водата на Мустела , страхотно е и след това мажа с крема, кожата и става много хубава .По принцип от водата лишейте и екземите се зачервяват а когато сложа олио не се зачервяват newsm10. Аз незная какъв е проблема за АД и розбрах че може да премине в астма. И за това реших да направя кръвен тест които струва 120 лв. Изследват 20 алергена. В четвъртък ще е готов и страшно много се притеснявам. Алерголожката ми обясни , че трябва да се открие причината за АД. Нослето ни тече и аз си мислих че е от зъбките. А то било от АД. Желая ти успех .  Grinning Сега ни изписа ELIDEL, след него ми каза да нанасям Мустела  крема и Фенистил капки. Надявам се да съм ти помогнала. Успех

Общи условия

Активация на акаунт