Lierac Ultra Body Lift 10 Minceur - аспартам в козметиката????

  • 980
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Нова формула с тройно действие

"Аспартамът е истински заместител на захарта, интегриран в ежедневните ни консуматорски навици, който предлага нови перспективи в областта на козметиката. След няколко години изследователска дейност Лабораториите LIERAC демонстрираха локално действие на този еталонен подсладител при повърхностно приложение. Множество in vitro тестове върху кожни експланти са показали, че аспартамът може да има пряка активност за оформяне телесния контур при контакт с кожата. Той ускорява метаболизма на глюкозата, като действа върху системата рецептор/преносител характерна за адипоцита: аспартамът играе роля на “примамка” и “заблуждава” адипоцита чрез съревнование с глюкозата за свързващото място, което води до намалено проникване на глюкоза в клетката – 28% по-малко глюкоза в адипоцитите, т.е. 28% по-малко налична глюкоза за образуване на мазнини."

И сега какво да правя с новозакупен Lierac Ultra Body Lift 10 Minceur?  ooooh!

# 1
  • Мнения: 13 512
Пълен боклук е! А как цапа...след масаж  корема ми оставаше розов- егати боите,егати чудото.А ефект- нулев!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Аз съм ползувала от стария вид. На мен не ми е боядисвало ,масажа го превех с масажор ,попиваше бързо ,аромата ми допадаше -на бонбонки.Бях го съчетала с повече движение.Аз усетих промяна ,а и домашните ми я забелязаха. Поне за тази козметика ти гарантирам ,че при всеки внос се взимат проби за анализи.Аспартама и кофеина действуват на  ниво клетки на кожа и не  влияят на кръвта и лимфата.Ходила съм на представяне на продуктите и спомена ми е ,че стимулират клетката да разгражда мастните натрупвания .

# 3
  • Мнения: 13 512
Аз го ползвах  за масаж с  ултразвук , а след ъова и мануален- докато попие, след това с масла..като се обърнех ои корем и чаршафът на масажното легло почервеняваше. Преди няколко дни изхвърлих остатъка от опаковката.

Общи условия

Активация на акаунт