Информация за Д-р Иван Тодоров - Стара Загора

  • 9 489
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 862
Здравейте мили момичета,
прочетох във форума добри думи за Д-р Тодоров,но въпреки всичко, нали съм Тома неверни  : Wink, бих искала да помоля за повече информация. Аз от скоро живея в С.Загора и не съм наясно с гинеколозите тук. Почти всеки ме съветва да отида в Пловдив, но пък си мисля, че не може да няма и тук някой кадърен лекар.
Понеже от 4 месеца правим опити за бебе и не става, ми се ще да си направя накои изследвания, но пък и мисля че ми е рано да посещавам клиника по стерилитет.
Благодаря ви предварително.

# 1
Zdraveite,

ne znam s kakvi dumi nai-polojitelni da vi preporucham tozi doktor, nego, a sushto i d-r Tsankova. Az jiveia v Sofia, no se vrushtam pri tiah, kogato moga, zashtoto tuk imam doktor, kotio mi vodi bremennostta. Tova sa istinski lekaro spored men. Idete s pulno spokoistvie, che shte vi se oburne profesionalo vnimanie.
Lek den!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Здравей, аз съм от Ст.Загора, въпреки, че от почти 13 години не живея там. Въпреки това първото си дете родих там именно заради лекарката ми там и ми костваше доста усилия да си намеря подобен лекар тук. Горещо ти препоръчвам доктор Снежана Узунова. Нямам й координатите в момента, но има частен кабинет на Гурко, до спирката на центъра в посока към Алана. Жената е супер и като човек, като я опознаеш малко и се поотпуснеш можеш да си говориш с нея за хиляд неща, да й задаваш каквито те интересуват въпроси без притеснения.

# 3
  • Мнения: 862
Благодаря ви за отговорите мили момичета.  Hug

# 4
  • Мнения: 1 037
Може ли някой да ми даде повече инфо относно цена на преглед при д-р Тодоров,а и тази съвременна апаратура,с която работи...за вагинален ултразвук ли става въпрос? Rolling Eyes  Blush

# 5
  • Stara Zagora
  • Мнения: 6
здравейте и от нас.моята бременност я наблюдава д-р Тодоров и съм очарована от него,много добър специалист ето кординатите на кабинета му ул."Св.Патриарх Евтимий"№97 ет.3 преглежда вторник 15-19ч. и събота 9-13ч.  Но приема и в сряда и петък затова най добре да се обадите на GSM 0888/937548 /това е неговият/ и да си уговорите час.Цената на прегледа е 15лв.Освен обикновенния има и вагинален ултразвук

# 6
  • Мнения: 1 037
Благодаря много за изчерпателната информация Hug Аз запазих вече час за утре при него и дано всичко е ок Praynig

Общи условия

Активация на акаунт