Мартеници?

  • 833
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040
Пуснах търсачка, ама такава тема невидях, а вчера пред един щанд с мартеници се чудих колко да взема за яслата  ..
Сега за пръв път дъщеря ми ще празнува 1 март там, а аз незнам на кой се подарява - на всички ли,  само на децата, или пък само на сестрите ..  Вие на кой подарявате в яслата/градината?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... знам ли на кого да подарим?!  Thinking
Може би на персонала, но може би...  Whistling

==================================================================
И 1 въпросче, Irena80, ако е възможно. Въобще т.нар. ТЪРСАЧКА работи ли?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 364
На никой не съм подарявала мартеници в градината. Не мисля, че е необходимо.

# 3
  • Мнения: 2 040
И 1 въпросче, Irena80, ако е възможно. Въобще т.нар. ТЪРСАЧКА работи ли?  newsm78

Да, работи, защо?

# 4
  • Мнения: 1 069
Не носим и не подаряваме мартеници.
При мен търсачката работи, когато конкретизирам търсенето.

# 5
  • Мнения: 2 700
За да не се почувствате неудобно, можете да купите от гривничките, които тази година виждам се продават по 10. Аз лично съм подарявала на госпожите в ДГ, но първата година се почувствах много неудобно, защото много от децата бяха занесли за цялата група.  

# 6
  • Мнения: 2 040
... но първата година се почувствах много неудобно, защото много от децата бяха занесли за цялата група.  

Точно за това питам .. да не другите родители да занесат за всички и да се почувствам неудобно ...
Те са 7 деца само в нашата ясла и бих взела само за тях .. ама да не се обидят пък сестрите ..

Затова питам  ..

# 7
  • Мнения: 8 505
Мисля да подаря само на персонала.

# 8
  • Мнения: 1 734
аз мислех да занеса на госпожите, но не знам... още се чудя  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 891
Ще занеса 2 големи мартеници за двете групи. Само си представете на какво ще приличат децата ни, ако всеки занесе за всички. Като коледни дръвчета с по 30 мартенички на ръцете и гърдите Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 040
Ще ви послушам и ще взема само за персонала ..
Мерси на всички  Peace

# 11
  • Мнения: 2 891
Имам идея за тези, които искат да подаряват много гривнички. На местата, в които се продава прежда има цели кълбета с разлини видове вече сплетени бели и червени конци. Миналата година аз си купи 1 и не платих повече от 3 лв. И да остане, след като си отрежете достатъчно бройки, може да го ползвате следващата година. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 040
Имам идея за тези, които искат да подаряват много гривнички. На местата, в които се продава прежда има цели кълбета с разлини видове вече сплетени бели и червени конци. Миналата година аз си купи 1 и не платих повече от 3 лв. И да остане, след като си отрежете достатъчно бройки, може да го ползвате следващата година. Simple Smile

Добра идея, но за съжаление в нашето градче няма магазин за прежда ..  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 891
Добреде, бабите като плетат от къде взимат Simple Smile Питай някоя, сигурна съм, че щети дадат съвет.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И 1 въпросче, Irena80, ако е възможно. Въобще т.нар. ТЪРСАЧКА работи ли?  newsm78
Да, работи, защо?

Щот' за мен все не бачка  Close

Общи условия

Активация на акаунт