Ловите ли се на промоции?

  • 1 866
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Подкосяват ли ви се краката, когато видите някоя зашеметяваща промоция? Готови ли сте да купите по-голямо количество от някой продукт, само и само да получите като награда нещо, от което едва ли имате нужда?
Като например: вчера ми попадна листовка "Купете три козметични продукта от марката ХХХ и ще получите луксозна хавлия за баня 50х70 см.!!!"
Или пък "Купете си списание и ще получите подарък чанта"
Замисляте ли се или действате импулсивно в такъв случай?
Въобще какво мислите за промоциите?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Чак да ми се подкосяват краката...едва ли. Но да - възползвам се от промоциите. Ето сега например съм си харесала плот и фурна за вграждане, които ако купя заедно, ще спестя 150 лв. Защо не? Като си поръчвам козметика по каталог, често взимам по 2 неща от страниците с промоции и получавам нещо трето като подарък. Понякога има страхотни попадения Peace

# 2
  • Мнения: 46 434
Само за продукт, който така или иначе купувам, прах за пране например купувам само на промоция  Peace  

# 3
  • Мнения: 2 550
Не ме влекат такива промоции Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 937
Подобно на Никол - за продукти, които обичайно ползвам - да.
При промоции в хранителни магазини внимавам, особено за срока на годност!

# 5
  • Мнения: 5 577
Аз не, но мъжо да, последен пример - купихме си 100 грама нескафе Класик от Била, но се наложи после да купим и 2 по 50 гр, защото имало подарък лъжичка.  Crazy
И то с 0.50 лв. повече. Опитах да обесня, че лъжичката си я плащаме, че то толкова си струва и на домашните потреби, но не би.  Close Сега имаме 200 гр. каже и супер грозна лъжица, уж подарък, ама за 0.50 лв. Ама лъжицата е супер грозна наистина, като малък черпак, не става за нищо. Ама Нескафе пише на нея.  #Cussing out

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Свекър ми е случай, подобен на мъжа на Верги. Падам от смях с него просто Joy То не бяха джуджетата на Кока кола/които са...нямам думи Crazy/, то не бяха зрънчовци с играчки, кафета и бомбони с лъжички, вилички, чашки, календари и прочие шантавии hahaha Е, това вече е смешно Mr. Green Не е промоция с цел реклама за единия и изгода за другия, ами си е чиста проба минавка Laughing

# 7
  • Мнения: 5 577
 Joy Белинда, кажи му за лъжичката на Нескафе, ако я няма още.  Crazy Hug

# 8
  • Мнения: 3 423
Краката не ми се подкосяват. Но дебна.

# 9
  • Мнения: 2 891
За всяка голяма покупка правя подробно проучване на пазара  Mr. Green така че се възползвам от промоциите, когато е възможно. За дребулиите, въобще не гледам.

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Само ако така или иначе ще купя въпросния продукт.
Което не пречи два пъти вече да събирам точки от Билла за определен тиган или от тоя род и накрая да се улисам и да пропусна срока. Имах и два стикера от кроасани "Чипикао", печелещи диск "Ледена епоха 2", които също така и не вкарах в употреба от чиста залисия.

# 11
  • Мнения: 1 113
Аз съм много разсеяна когато пазарувам - не гледам промоции, цена, намаления. Тези работи ги научавам на касата. Така, например, щях да "изтърва" чашите на Кока-Кола (надписите им хич не ги харесах, но формата им е готина). Да не говорим, че след като ги събрах и 4-те чаши, счупих две и сега пак чакам промоция  Laughing

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Само ако така или иначе ще купя въпросния продукт.
Което не пречи два пъти вече да събирам точки от Билла за определен тиган или от тоя род и накрая да се улисам и да пропусна срока.

Същата работа.

# 13
  • Мнения: 410
 Аз си купих въпросните 3 продукта. Естествено хавлията не беше луксозна, но единия продукт си го кукувам за 6,20 от магазин за козметика, а там беше 4,99лв. Мн се изкефих. Що пък да не си взема 3!? Глей кви неща ме радват вече!

# 14
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз обикновено се вързвам Crazy Вече имаме 3 чаши на Кока-кола /двете са малко грозни/, ама като съм шаранче Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт