Какво се случи с косата ви по време на беменността?

  • 1 851
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Това, което ми се случва в момента (чти месец бременна съм) е отчайващо..
Прекрасната ми дълга къдрава - на масури - коса се превръща в права - като слама е!!!
Да не говорим, колко много пада!



Някои минал ли е по този път? Става ли отново къдрава след като се роди бебето?
Споделете..  Confused

------------------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 11:11 от Доня Туфиня

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 227
При мен се случи същото, и после не ми се накъдри отново. Реших проблема като си смених прическата  Laughing
Ето тази тема е от мен, даже бях пускала и анкета: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92268.0

# 2
  • Мнения: 1 671
А моята коса, напротив, по време на бременност ставаше по-силна и гъста. Окапването идваше след като родя.  Но може би има значение фактът, че и по време на двете бременности съм била с къса коса.

А за изправянето - и моята се изправи. Бях с къдрава коса, все ме питаха дали е къдрена, а сега съм с почти права, просто леко чуплива. Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 622
Моята от гъста стана много по-гъста, родих преди два месеца и още не е почнала да пада, но аз пиех и пия всякакви витамини и добавки за кожа, коса , нокти, може от това да е  newsm78

# 4
  • Мнения: 227
Моята падна на места и се получи едно петно на главата без коса някъде когато бях бременна в 5-6 месец отидох на кожен и тя ми каза че няма страшно,направиха ми изследвания и ми каза да мажа местото с чесън и с едно лекарство,но в момента не се сещам как се казва,каза ми също да ям повече плодове.Веднага като се роди детето ми поникна коса и сега имам много хубава и гъста коса.

# 5
  • Мнения: 990
Винаги съм имала здрава и гъста коса, през бременността стана още по-лъскава и жива.Месец след като родих  започна по малко да пада ,но после спря . Не съм пила  витамини и не съм полагала някакви специални грижи за нея.

# 6
  • Мнения: 1 432
През бременността косата ми стана много по-хубава. Омазнява6е се мноого по-рядко, с дни стое6е като току 6то имита и издухана  Grinning. След раждането около 3 месеца пада6е много яко,но това е съвсем нормално.Сега си е съ6тата ка то преди.
 Та спокойно и твоята сте се ''намсури'' ,ама след няколко месеца  Wink

# 7
  • Мнения: 76
Аз бях със силен косопад от 2 до към 6 мес. бях луднала,защото цялата къща беше с моята коса,но сега вече спря и почна да ми расте нова.С първата ми бременност беше точно обратното,косата ми беше супер гъста и лъскава.Така че не се притеснявай ще спре да ти капе!







---------------------------
Пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 11:13 от Доня Туфиня

# 8
  • Мнения: 2 005
Моята дори стана по-гъста и силна по време на бременноста newsm78

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Никаква промяна нямам. Преди, повреме и след бременността косата ми беше и е гъста и обемна. Peace

# 10
  • Мнения: 4 621
Освен, че стана по гъста и лъскава и ми растяха нови бебешки косички - друга промяна нямаше.  Hug

# 11
  • Мнения: 6 461
По време на бременностите ми косата ми страшно много отслабна и се изсуши....  Sad
Дори , година и половина след раждането все още не е  същатата както преди да забременея.

# 12
  • БГ
  • Мнения: 1 158
През цялата бременост се радвах на изключително блестяща и ефирна коса! Сега - година по-късно - малко капе, но и без това ми е много гъста!
Emi w Ottawa  , най-добре отиди веднага на лекар, може би имаш нужда от витамини или друго полезно за поддържане състоянието на косата! Ако трябва даже подстрижи се, може пък организма ти да не е достатъчно силен да поддържа и бебето и косата ти. А как си със зъбите? Понякога и там се появяват проблеми. Много съжалявам, дано скоро се похвалиш с промяна към добро!

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 09:35 от stefaniika

# 13
  • Мнения: 1 878
Моята беше и двата пъти хубава както никога преди  Flutter

# 14
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
През първата ми бременност косата ми стана разкошна към края.И моята е на къдрици и всички ме питаха къде съм крила тази коса. Shocked
А сега беше хубава до скоро,но напоследък забелязвам че стои като отъргана ,къдриците са поизправени и трябва да я мия през ден. Tired

Общи условия

Активация на акаунт