а сега накъде?

  • 554
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
И този месец не се получи .Ходила съм на ехо и хормони .Казват ,че всичко е наред ,ама....Спермограма 101 000 000 и 55% подвижни . Март месец ща не ща ще си меря температурата.Виждам ,че има специална тема за БТ.Дали пък да не опитам директно с фоликуметрия ,за да стае по -качествено.? Колко пъти на месец се ходи ?Сигурно ще посетя д-Р Даскалов от Пловдив съм.Преди година имах+тест за бременност ,но казаха ,че е химическа и всичко свърши след 5 дни от закъснението. От Вас научих ,че сигурно е имало инплантиране ,но нещо е пречило да стане добре .Нали на фоликуметрията ще се види и дебелината на лигавицата?Според Вас как да постъпя .Да си меря ли темп. или директно при Даскалов.Колко горе долу ще ми струва качествена фоликуметрия?

# 1
  • Мнения: 547
Кали,според мен ще спестиш време,ако отидеш на лекар.Но цената на прегледа я определя лекаря.А за да засечете липса или наличие на овулация ще са нужни няколко прегледа.Колко точно зависи от много неща.На прегледите ще проследят и фоликула и лигавицата.Каквото и да решиш желая ти успех!

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравей Кали,
Добре дошла в този подфорум, от сърце ти пожелавам да не се задържаш дълго тук Simple Smile

Пишеш че си ходила на ехограф - за какво?

За овулацията - най-точния метод е фоликуметрия, но е малко скъпичко. Понеже съм пациентка на д-р Даскалов, ще ти кажа как се движат цените - 19 лв за посещението и 19 лв за прегледа с ултразвук (последно съм ходила декември 2006). Цените не ги определя д-ра, а клиниката. Определено съм много доволна от доктора и го препоръчвам!
За да е точна фоликуметрията трябват поне три такива през месеца, но това най-добре ще прецени лекаря ти. С фоликуметрия се измерва и дебелината на маточната лигавица, както ти е казала и Джи-джо

Общи условия

Активация на акаунт