daite mi idei molq vi

  • 1 366
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
бях на фризьор и тя прекалено много ми изтъни косата-на етажи е и имам плътен бретон но надоло е прекалено изтънена чак грозно като е пусната а не искам да я нося на опашка-можете ли да ми дадете идеи какви прически да и правя,че да не си ли4и толкожа колко е тънка надоло  Tired или с какво да я подхранвам 4е да се сгъстио-мн ще ви бъда благодарна   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 480
За съжаление и моята фризьорка така ме филира предишния път, че нищо не ми остана от косата. За да изглежда по обемна не и слагах балсам и преди излизане я миех и сешоар. До месец става малко по-добре.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз бях така по едно време. Спасението беше подобно на горното, но си слагах много пяна и сушах косата си надолу с главата, а също така я миех на 2 дни, понякога дори 1!

# 3
  • Мнения: 143
Пробвай и с дифузера...  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
С дифузера, някаква по-лека пяна и така .. ooooh! До месец ще се пооправи. И на мен ми се е случвало. По принцип имам дълга и гъста коса ама така ме беше офъкала веднъж една, че като си вържех косата приличаше на миша опашка  ooooh!

# 5
  • Мнения: 146
мерси много за отговорите  bouquet-аз я мия всеки ден а с диадема или с шнолки назад само горният пласт дали ще изглежда по добре или ще личи повече?как мислите?а и отпред мн я е скъсила точно по лицето е и си личи още пове4е  Close

# 6
  • Мнения: 146
а забравих да кажа ,че нямам дифузер

# 7
  • Мнения: 1 280
Ако е много трагично,защо не я подскъсиш още малко? Само отдолу?Ако ти расте бързо,за 1 месец ще си Ок...

# 8
  • Мнения: 143
а забравих да кажа ,че нямам дифузер

Ами пробвай да я сплетеш на плитки, да я вържеш на възелчета, "рогчета" или с пресата с приставката за т.нар. "вафлички", за да й придадеш обем..  Wink

# 9
  • Мнения: 146
много ви благодаря за отговорите Simple Smile
а не искам да я режа ,много бавно расте Sad
пробвах на плитки си я сплетох снощи и слойих диадема и беше много добре не си личеше Simple Smile а какви са тези възелчета? Thinking

# 10
  • Мнения: 1 952
Аз пък ще ти кажа, че няма от какво да се притесняваш, до 2 седмици косата ти неусетно ще се е наместила правилно и ще е придобила чудесен вид  Peace

# 11
  • Мнения: 143
много ви благодаря за отговорите Simple Smile
а не искам да я режа ,много бавно расте Sad
пробвах на плитки си я сплетох снощи и слойих диадема и беше много добре не си личеше Simple Smile а какви са тези възелчета? Thinking

Ами..хващаш един кичур, разделяш го на две и връзваш, както се връзва...връзка, примерно  newsm78  И така по цялата дължина на кичура и накрая слагаш ластиче, за да не се разплетат. Стягаш колкото искаш - например, за по-естествени чупки - по-хлабави, за по-изразени - стегнати възли. И така правиш цялата коса, но те предупреждавам, че се получава доста рошавко и обемно - особено първия ден. После косата сляга малко от спането и си се намества Simple Smile Ако искаш можеш да я вържеш, докато е влажна, а може и като е прясно изсушена..Въпрос на вкус Simple Smile Като при плитчиците, но..са възелчета Wink
Дано да съм успяла да го обясня и да съм ти помогнала. А и предполагам, че си си посвикнала вече на филираното ..  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 770
Това за възелчетата звучи интересно.  smile3501 Веднага ще пробвам. Но ако "навържа"  цялата коса после колко време отнема разплитането сигурно поне 3 часа.  smile3506

# 13
  • Мнения: 207
Ми използвай шампоани и балсами за повечко обем.Незнам.Аман от такива фризьори ти им казваш колко да вземат да изтънят, те взимат колкото си решат.Дано намериш решение.Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 928
много ви благодаря за отговорите Simple Smile
а не искам да я режа ,много бавно расте Sad
пробвах на плитки си я сплетох снощи и слойих диадема и беше много добре не си личеше Simple Smile а какви са тези възелчета? Thinking

Ами..хващаш един кичур, разделяш го на две и връзваш, както се връзва...връзка, примерно  newsm78  И така по цялата дължина на кичура и накрая слагаш ластиче, за да не се разплетат. Стягаш колкото искаш - например, за по-естествени чупки - по-хлабави, за по-изразени - стегнати възли. И така правиш цялата коса, но те предупреждавам, че се получава доста рошавко и обемно - особено първия ден. После косата сляга малко от спането и си се намества Simple Smile Ако искаш можеш да я вържеш, докато е влажна, а може и като е прясно изсушена..Въпрос на вкус Simple Smile Като при плитчиците, но..са възелчета Wink
Дано да съм успяла да го обясня и да съм ти помогнала. А и предполагам, че си си посвикнала вече на филираното ..  Grinning
това звучи много интересно и аз сега ще се навържа и ще спя така,а утре ще споделя ефекта  Wink

Общи условия

Активация на акаунт