сърдечна операция на бебе

  • 1 964
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте всички преминали през този ад...Исками се да знам за операция на аортна стеноза.Моята Ния има тази диагноза и сега е на 6м но повече не може да се чака предстои ни операция през месец март.Моля се всичко да премине и да поема и аз въздух от това напрежение .Искам ми се да знам какво ме очаква там ........ Cry Cryосвен мъката и сълзите .Ще  бъда кратка а продължението ще чакам от Вас.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 17:27 от luci77

# 1
  • Мнения: 3 743
Здравей Hug спомням си преди време, че писа за твоята малка Ния. Ще стискам силно палци за операцията и вярвам, че малкото ти съкровище ще бъде добре  bouquet
Виж в тази тема пишеше една мама, нейното  детенце имаше такъв проблем и всичко мина успешно Peace

# 2
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
  Спокойно,luci77,всичко ще бъде наред.  Hug Доколкото знам това не е сложна операция.
 Какво те чака:ще ви приемат 2-3 дни преди операцията,ще направят всички необходими изследвания на бебето. После ще мине хирургът и ще ти обясни как ще протече операцията,ще мине и анестезиологът да ти обясни за рисковете от упойката (не се притеснявай,просто са длъжни да го направят).
Ако имаш нужда можеш да поговориш с психоложката-Мила. Тя наистина е много мила и отзивчива и ще ти олекне,ако поговорите.
 Съветвам те да се запознаеш с няколко майки там,за да си давате кураж.
Ако има нещо по-конкретно,за което искаш да ти обясня-пиши ми на ЛС или на кю-то.
Стискам палци и ви пожелавам успех.   Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Лидка както много пъти съм ти казвала, винаги можеш да ми се обаждаш да ти давам кураж, няма значение от часа, ако ти се плаче на приятелско рамо насреща съм дори и посред нощ! Трябва да си силна, заради тази Ния която толкова се бори до сега и изглежда едно здраво и много обичано от вас детенце! Обичам ви! Не се давай, после те чакат толкова много положителни емоции, а ще си много уморена за да ги изживееш! Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт