някой знае ли

  • 875
  • 13
  •   1
Отговори
може ли някой да ми каже възможно ли е доказване на бащинство по време на бременност?  И ако е възможно как става?

# 1
  • Мнения: 1 883
Не съм чувала за подобни изследвания  Naughty. Като се роди - да , но докато е в корема ти , мисля , че няма как . newsm78

# 2
благодаря все пак чрез амниоцентеза не е ли възможно да се вземе днк и да се сравни с тази на бащата?

# 3
  • Мнения: 1 339
Гледала съм по филми, че са доказвали бащинство на бебето докато е още в корема ама все пак на филмите не може много да се вярва  Wink  Можеш да питаш гинеколога си, той със сигурност знае  Peace

# 4
  • Мнения: 4 700
Знам 4е zа определени иzследвания може да се вzеме кръв на бебето от пъпната връв. В слу4ая става6е въпрос zа увреждания на плода и дали е необходимо да се направи аборт. Но 6том могат да вzемат кръв от пъпната връв zна4и могат и тест zа ба6тинство да направят.  newsm78

# 5
става въпрос за моя приятелка штя забременя чрез инсеминация но бащата няма доверие на лекарите и не иска детето да носи неговото име; Те нямат сключен брак а тя не иска да го запише първо с нейната фамилия а после да сменя името на детето си-излищни усложнения

# 6
  • Мнения: 3 334
Гледала съм по филми, че са доказвали бащинство на бебето докато е още в корема ама все пак на филмите не може много да се вярва  Wink  Можеш да питаш гинеколога си, той със сигурност знае  Peace
на същото мнение съм Peace

# 7
  • Мнения: 101
Само да кажа-ако твоята приятелка не знае-че при амниоцентезата има риск от спукване на мехура и преждевременно раждане или аборт.Да си прецени заслужава ли си.

# 8
  • Мнения: 911
става въпрос за моя приятелка штя забременя чрез инсеминация но бащата няма доверие на лекарите и не иска детето да носи неговото име; Те нямат сключен брак а тя не иска да го запише първо с нейната фамилия а после да сменя името на детето си-излищни усложнения

Извинявай много, но проблемът им е за психиатър, т.е. мъжът трябва да го посети. Горката ти приятелка - бременна и да търпи такива унижения!!!
Дали недоверието на този кандидат за баща ще натежи толкова, колкото живота на нероденото бебе?
Защото, ако определянето на бащинство може да стане и преди раждането, то рискът за плода е както при амниоцинтеза или при взимане на проба от пъпната връв - риск за плода има. С тази разлика, че рискът е оправдан при проследяване в развитието на бебето, но не е оправдан, когато някой се тръшне - де-да-знам-аз-ли-съм-или-не-съм... бащата .
Пуу!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 097
Подкрепям мнението на korinka. Наистина е за психоаналитик. Жалко, че не познавам такъв да го насоча.


То като се замисили човек, много бащи приемат на доверие бащинството.  Hug И правилно!!! Защо да си развалят семейството?

А твоята приятелка няма ли да се замисли -  Ако си нямат доверие, как ще живее с този човек? И на какво ще научи детето си?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 345
Какво значи нямал доверие на лекарите? Леле настръхвам от такива идиоти извинете ме. Щом се е стигнало до такъв начин на забременяване значи някой има проблем. След като има проблем тоя луд ли е да рискува офф от яд думите ми се изпарихааа. ТОВА ОЩЕ ЛИ ГО ИМА ХОРА ами по пътя на логиката ако всички мъже вземат,че кажат че нямали доверие на жените си какво става? Та това семейство ли е  Cry

Аз бих посъветвала приятелката си да не рискува особено ако е искала много детенце, а той (трудно бих го нарекъл баща изобщо) да чака след раждането а ако не иска да си хаща пътя.Това е лично мнение аз не бих допуснала такъв риск за себе си

# 11
тя е на 37 така или иначе ще се наложи амниоцентеза а за малоумният баща нямам думи      Той никога не е искал деца но историята е много дълга може някой ден да я напиша Няма такъв случай в България може и в света

# 12
  • Мнения: 911
Леко офф от темата, обаче при подобно положение бих казала МЪЖЕ МНОГО, но  ДЕТЕНЦЕ- ЕДНО... Друг е въпросът дали ще може да си позволи да го гледа сама.
Горката!

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
  • София
  • Мнения: 2 521
Бъдещата майка да си купи по-голям калибър оръжие ..... и бум - по малоумника!
Наистина ли има такива идиоти?

Общи условия

Активация на акаунт