Coldrex за кърмачка?

  • 1 769
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Мили мами някоя от вас знае ли дали мога да пия coldrex newsm78,защото усещам ,че съм настинала.Ако не мога това, какво мога да пия,вие как се справяте с настинката? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 368
Здравей, дано да е само настинка и бързо да минава  Simple Smile Аз се лекувам много успешно с осцилококцинум, това е хомеопатичен препарат, даже го дават и за кърмачета при такива случаи. Трябва да ти кажа, че много ефикасно се справя с настинката. Пие се по схема, пише си всичко в листовката. А педиатърката на Влади ми каза че мога да пия и фервекс, ако се чувствам много зле, предполагам че парацетамола в него е в допустими за кърменето дози. Пожелавам ти бързо да се възстановиш!

# 2
  • Мнения: 487
Здравей
И аз 2 дни бях с хрема и температура, но днес вече съм добре. Пих парацетамол и витамини. Мисля, че може да се пият до 3 парацетамола на ден, но не съм сигурна.
Бързо оздравяване !  Hug

# 3
  • Мнения: 2 614
Колдрекса е на основата на парацетамол и принципно можеш да го пиеш. Проблема на Колдрекс макс грип е, че има кофеин. Ако детенцето ти не показва чуствителност към  кофеина, може би можеш да го употребяваш. Фервекса няма кофеин, затова и след пиенето му, се наблюдава сънливост.
Аз пия парацетамол и цитрусови сокове!
Успех, дано е само настинка и се оправиш бързо! Hug

Общи условия

Активация на акаунт