добър гинеколог в Хасково?

  • 6 112
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте, дали някой може да ми препоръча добър гинеколог в хасково или димитровград?Преди една седмица направих спонтанен аборт. уж всичко беше наред,но получих силно кървене и болки .....не ми се иска да си спомням....преди две седмици се радвахме ,а сега...
но трябва да се гледа напред. не ми се иска да се случи нещо и пак да загубим бебе. поразпитах познати и колежки, но мненията за различните лекари са много противоречиви. не знам.

поздрави на всички и късмет

# 1
  • Мнения: 5 468
Има форум По градове, в който има тема за град Хасково. Можеш да попиташ там и със сигурност ще ти дадат повече отговори, отколкото тук. Ето и темата, в която пишат хасковлийките: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143903.0;all

Съжалявам за това, което си преживялаSad.

# 2
  • Мнения: 80
Здравейте, дали някой може да ми препоръча добър гинеколог в хасково или димитровград?Преди една седмица направих спонтанен аборт. уж всичко беше наред,но получих силно кървене и болки .....не ми се иска да си спомням....преди две седмици се радвахме ,а сега...
но трябва да се гледа напред. не ми се иска да се случи нещо и пак да загубим бебе. поразпитах познати и колежки, но мненията за различните лекари са много противоречиви. не знам.

поздрави на всички и късмет
Аз също съм от Хасково.Моето мнение е не търси гинеколог добър в твоя град,а отивай в Пловдив при д-р Даскалов клиника Тораск.Той ще прецени какво да направите, за да задържите следващото бебе.Имай ми доверие.Казвам ти го за добро.В Хасково освен да израждат бебета за друго не стават.

# 3
  • Мнения: 79
благодаря ви, доста хора ми казват да оттидем в ида направо в Пловдив, но все си мисля , че всеки град има добри специалисти. или поне така се надявам. но като гледам най-вероятно ще отидем в Пловдив

# 4
  • София
  • Мнения: 2 845
От Хасково съм, но живея в Пловдив и тук си изкарах цялята бременност и раждането. За Хасково знам , че д-р Стоев е много добър. Това са мои лични впечатления, а и на много мои близки. Глезай само напред и не мисли за случилото се. Там, където е текло, пак ще тече! Късмет!

# 5
  • хасково
  • Мнения: 378
Здравей, и аз съм от Хасково. И моят съвет е да отидеш в Пловдив. Аз ходия при Д-р Матеев в клиника Бора. Но мисля да посетя д-р Даскалов от клиника Торакс, имам позната която ходи там и е много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт