deca s razvedeni roditeli

  • 1 997
  • 31
  •   1
Отговори
# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 newsm78

# 2
  • Мнения: 3 569
Кофти работа...

# 3
  • Мнения: 4 473
plam4eto, какво се е случило?

# 4
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Какво е станало? Сподели,за да се опитаме да помогнем,а и да ти стане по-добре.

# 5
  • Мнения: 125
Има много такива-някои са добре,други не.


# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Плами, като сте започнали поне опишете това, което чувствате.Тук има много майки, които ще ви дадат съвет, а дори за тях ще е полезно да разберат какво изпитват собствените им деца след развода.  bouquetХайде, по-смело го давайте.Започнали сте вече, страшно няма. Тук никой не ви познава освен мен и не може да разбере кои сте.

# 7
  • Мнения: 2 891
Втората тема анонимка за тази вечер. Май няма да ни оставят на мира Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 444
Има и друга ли? Коя и от същата авторка или от друга?

# 9
  • Мнения: 3 423
От всяка тъга някой извлича полза.
Разводите не стават от хубаво, а
защото е трябвало да станат. Горе
главата! Всичко ще си дойде на мястото.

# 10
  • Мнения: 25 441
Това Бг-мамма детенце не се ли подвизаваше наскоро под друго име? Страхотно хоби имаше - тормоз на ЛС на който не му хареса.  Laughing А по-преди май беше 17-годишна и бременна, ама всъщност не беше бременна, абе обърках се вече!  ooooh!
Бъфи, да не те баннаха?  Tired

# 11
stra6no e gadno to xodia pri edinia tu pri drugia  :(sega sigorno ot edin mecec ako ne i pove4e stoia pri ba6ta mi Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 1 444
Как`Сийка,
Недей така мнително да подхождаш.Познавам децата, две различни са, приятелки и съученички, на 10 години.Нито са бременни, нито на 17 години.Плами не може да преодолее развода на родителите си и все още страда, макар той да е факт от години.Детето наистина има нужда от съвет, но е много свенливо.Предполагам, че Бъфито е тормозила на лични разни недоверчиви мами, с много остър и неуместен език.
Напоследък попадам все на жлъчни коментари, агресивни мами, които се чудят върху кой да изкарат разочарованието от несгодите си.Нека да не е върху гърба на 10 годишни деца.

# 13
  • Мнения: 25 441
Как`Сийка,
Недей така мнително да подхождаш.Познавам децата, две различни са, приятелки и съученички, на 10 години.Нито са бременни, нито на 17 години.Плами не може да преодолее развода на родителите си и все още страда, макар той да е факт от години.Детето наистина има нужда от съвет, но е много свенливо.Предполагам, че Бъфито е тормозила на лични разни недоверчиви мами, с много остър и неуместен език.
Напоследък попадам все на жлъчни коментари, агресивни мами, които се чудят върху кой да изкарат разочарованието от несгодите си.Нека да не е върху гърба на 10 годишни деца.



И кое от двечките е твоето?  Mr. Green
Жено, огледай се наоколо! Намираш се насред Клюкарника! Това ли е най-подходящото място за 10-годишни деца? (Ако наистина са такива, едното току-що ми се представи под друга външност...  Wink). Вярно, че на език Бъфито много добре го докарва за местополжението си, но все пак... Изобщо не мисля, че мястото на децата е в този форум, а ако е, то не и в Клюкарника. Ако си възпитавате така децата, що не ги пратите направо да трупат опит на Околовръстното?
Хайде, стига вече с тези пързалки, че ми писна от скучаещи лолитки! На някой да му е минал през ума, че тук влизат хора, на които им е писнало от проблемите със собствените им деца и искат да разпуснат малко, даже и за да пишат с по-пиперлив език? Хайде, няма нужда да си водите вашите тук, да ви ги дундуркаме!
Най-официално се обръщам към Администраторите с молба да създадат подходящ подфорум, специално за дечица-акселератчета, където спокойно да си вилнеят на воля, без да се пречкат из краката на възрастните! А и има достатъчно любезни и състрадателни съфорумци, които няма да имат нищо против да се пускат по пързалките и ще ходят да им правят компания и бършат сополките.
Но, моля, не очаквайте от мен да приемам спокойно деца, за които думи като учтивост и възпитание са напълно непознати!

ПП На косъм бях да пусна бисерчетата на Бъфито и...(забравих как беше последния ник, под който ми писа), но е достатъчно, че се изложи тотално пред мен, няма нужда да я изтипосвам пред цял форум. Ми детенце е, хайде да замижаме!  Mr. Green
ППП Надявам се, че 17-годишната от лентичката ти не е онази 17-годишна, която...  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 444
Само ще кажа, че не зная какво те е подразнило 10 годишното момиченце, но като гледам речника ти, явно си си намерила майстора. В тази връзка може би си права, че тук не е за деца, да четат грозните изказвания на уж милите майки........................Не мисля повече да споря с теб по какъвто и да било въпрос, губи време е.......Лентичките ми не гледай, моите деца са достатъчно грамотни в сексуално отношение, а когато срещнат проблем, имат нежна и любяща майка, която да попитат. И слава богу, че е така.Колкото до двете дечица, мисля че те самите ще се откажат да търсят съвет и съчувствие след като ти прочетат интелигентното изказване............................  bouquet ти поднасям, то и от такива има нужда, иначе няма да могат да направят разлика и да натрупат житейски опит. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт